Monitor-proszę o opinie

Rozważam zakup monitorka LG Flatron L1770HQ większy mi nie potrzebny. Co o nim myślicie , może ktoś ma rzeczony LCD i podzilei się uwagami. Proszę też o alternatywne propozycje. Ważne dla mnie jest równomierne podświetlenie, ładna biel i czerń , dobre odwzorowanie koloru skóry ludzkiej. Czas reakcji i kąty patrzenia to sprawa drugorzędna. 800 zl przeznaczam na monitorek więc powinienem sie wtej kwocie wyrobić.

Dzieki za sugestie.

Nie bierz badziewi z matrycą TN…

Weź coś z MVA

Polecam Benq FP91GP

Do kupienia Tu…

Sam go posiadam (przekonali mnie do kupna na tym forum za co dziękuję ) :stuck_out_tongue:

Nie zastanawiaj się nawet… :slight_smile:

craker9 tylko że ten co podałeś jest o ponad 100zł droższy :?

Nooo racja :slight_smile:

Ale warto zainwestować tą stówę więcej…

To że stówkę droższy to w sumie pikuś przeboleje. Kupię za miesiąc . problem w tym ,że jest za duży . Nie potrzebuję 19 calowego.

Musi być 17 cali - też bym wolał na panelu MVA , ale 17 chyba nie ma za normalną kasę. Może czegoś nie wiem ???

Jak chcesz dobry monitor tani i 17 calowy to polecam Samsung SM-770P http://www.znak.pl/index.php?cid=209&sc … 7SamSM770P

Scorpio Różnice w rodzaju matryc znam,. Ten co wskazałeś plamkę ma mniejszą czyli jak trzeba , ale jak odwzorowuje kolor ludzkiej skóry i przejścia tonalne oraz biel i czerń. Biel ma być biała, a nie zaróżowiona ect. Po prostu do pracy mi potrzebny.

Scorpio serdeczne dzięki wgryzłem sie w teściki tego samsunga 770 i widzę ,że to monitor który będzie dla mnie najlepszy za nieduże pieniądze.

Złączono Posta : 11.05.2007 (Pią) 12:40

Podgrzewam temat bo niby już się zdecydowałem na tego samsunga 770 z matrycą PVA , ale ciężko go już dostać w wersji czarnej. Ostatnie sztuki są tylko białe.

Może podrzucicie inny pomysł na LCD wyłącznie 17 " z matrycą PVA lub MVA

cena niech będzie trochę ponad 1000 zł ale nie więcej niż 1300 zł.

HELP !!