Monitor sie nie wlacza

Witam!

Dzisiaj rano wlaczylem kompa glosniki i monitor, komp sie wlaczyl, glosniki dzialaly, ale obrazu nie bylo, monitor po prostu nie dziala, dopiero sie wlacza tak 2min po logowaniu, ciekawe jest to ze po krotkim uzytkowaniu pc i wylaczeniu go i nastepnym wlaczeniu problemu nie ma, ale jak np wyjde z domu na 2 godziny i wroce to problem znowu sie pokazuje i monitor sie nie chce wlaczyc… Prosze o pomoc.

Może to Problem z jakimiś zimnym stykami w jakimś układzie monitora.

Sprawdziłeś na innym komputerze lub innej karcie?

Juz chyba wiem w czym jest problem, ale dalej nie wiem jak go rozwiazac, wydaje mi sie ze wyglada on tak:

Ja mam tego kompa w innym mieszkaniu i tam jest dosyc zimno na pokoju, jak uruchamiam PC to na zegarze cyfrowym oboudowy jest ok.17 stopni i wtedy monitor nie dziala, ale jak dojdzie do 20 natychmiast sie wlacza, wie moze ktos w czym siedzi problem? Nie wiem co robic…

Pozdrawiam, i z gory dziekuje za pomoc.

Czyli jakiś układ, styki albo kondensatory są jest nie teges. Daj do speca od elektroniki albo do serwisu.

michal591 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu.W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Tak jak pisze ra-v , bodajże któryś/eś z kondensatorów elektrolitycznych będzię do wymiany.