Monitor się nie włanacza na radeonie 4850

witam kupiłem ostatnio karte graficzną radeon 4850, ta karta ma dwa wyjscia dvi a mój monitor posiada wyjście dsub więc łącze sie przez przewjściówke dsub>dvi , i teraz przejde do problemu. Problem polega na tym ze czasami monitor poprostu się nie włancza lub podczas włanczania przy ładowaniou windowsa sie wyłancza, Przechodzi tak jakby do ttrybu czuwania, ale ruszanie myszką klawiaturą niec nie daje, Jak rozwiązać ten problem???

Być może zmiana sterów na inne pomoże.

mam zainstalowane calysty 8.7 to co mam wgrać??? te są najnowsze

a do monitora jakieś byly???

zainstalowałem od monitora i dalej to samo co mam zrobić żeby działało?

a próbowałeś podłączać monitor pod oba wyjścia na karcie? czy tylko pod jedno?

pod oba

grom1991 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

to pomoże ktoś??? bo ja już nie wytrzymuję

“bo ja juz nier wytrzymoje”

bo co? umiesz pisać?

???to jak wie ktoś jak rozwiązać mój problem?

może przewód sygnałowy jest uszkodzony, sprawdź go dobrze

A próbowałeś wgrać starszą wersje sterowników naprzykład calysty 8.6

Jaka płyta główna? Tzn. czy masz integrę na niej? Jeśli tak to spróbuj podłączyć monitor pod zintegrowaną grafikę zobaczymy czy wtedy odpali. Jeśli nie masz to podłącz kartę kolegi lub odwrotnie swoją sprawdź u kogoś ale wątpię by było to usterka Twojej grafiki. Kiedyś mój kumpel miał to samo okazało się że proc nie był odciśnięty.

płyta to gigabyte EP45-DS3R, u kolegów nie sprawdzę bo oni mają jeszcze stare kompy pod agp lub xbox’y

Integry na tym nie ma. Skoro nie możesz sprawdzić u kogoś itd. to tylko pozostaje sprawdzić czy wszystkie podzespoły są poprawnie zamontowane.

jutro wioze go na serwis i niech tam kombinują bo mnie to już zaczyna wkurzać