Monitor sie wygasza i automatyczny reset kompa:/

Witam, mam problem odnośnie samoczynnego wygaszania się monitora.

Przeważnie się tak dzieje gdy włączam GTA SA. Możliwe że mogę mieć na komputerze jakiś syf którego się nie da programowo usunąć ponieważ gdy dałem komputer kuzynowi (Jest Informatykiem) aby mi zrobił z nim porządek

powiedział że dał dyski do jakiegoś zakładu który oczyszcza dyski jakąś maszyną. I dodał że tego sam nie mógł usunąć. Powiedział że miałem b.duzo syfów. Mogło się tak stać ponieważ mój kolega ściąga wszystko co popadnie i nagrywa mi. Ja chcąc nie chcąc się kuszę na darmowe gry, filmy itd. Odnośnie tematu Komputer się Czasami wygasza. (Kiedyś się wygaszał b. często) Gdy się wygasi jest dźwięk jakby sam komputer się resetował ale nic nie widać. Na monitorze jest światełko jakby monitor był wygaszony. Trzeba odłączyć z kontaktu kompa i podłączyć żeby zaczął działać. Z filmami też mam problem ale to w innym wątku. Podaje parametry mojego kompa: AMD Athlon 1,3 GHz, Geforce 6600, 512 ram 2xDDR, 80 Gb(2x40), 3 partycje C,D,E C-pierwszy dysk(windows) D-pierwszy, E-drugi, Monitor LG Flatron F700b, płyta Asus, Z góry dziękuję za chociażby najmniejszą porade co uczynić w tej sprawie. Pzdr

A jaki masz zasilacz ?

Dokładnie marka + model

A gdzie to mogę znaleźć (wiem ze w komputerze:)) ale czy muszę go rozkręcać?? Podobno 300w i jaki b.dobry z górnej pułki

Tak zdejmij obudowę i sprawdz markę i model.