Monitor się wyłącza

Przy włączeniu komputera nie wyświetlił się obraz na monitorze chodż był on włączony.

Po kilkakrotnym wyłączeniu i włączeniu kompa wszystko włączyło się normalnie ale po klkunastu minutach pracy obraz znowu znikł.

Co się dzieje z komputerem??

Prosze o pomoc.

może kabel łączący karte graficzną z monitorem siedzi luzem, sprawdź to

Jaki masz zasilacz? Podmień pamięc RAM

sprawdź podłączenie monitora do grafy, zrób reinstall sterowników

obraz nikł, ale co z komputerem, nadal pracuje, czy się też wyłacza albo resetuje?

ram-kingston DDR400 512 mb

zasilacz-modecom feel-350ATX

Złączono Posta : 24.03.2007 (Sob) 16:50

Komputer tak jakby dalej pracuję.

Jeśli kable w porządku to:

zresetuj BIOS, spróbuj mocniej docisnąć kartę grafiki

:evil:

Zresetować bios czyli zrobić Clear CMOS ??

jeśli komputer nadal pracuje, nie było np resetu lub zawieszenia, dioda twardego dysku świeci jak zawsze, dioda karty sieciowej również, to problem nie leży po stronie komputera, winna może być karta grafiki lub monitor.

jak to najszybciej sprawdzić - podłączyć inny sprawny monitor.

Ja tak miałem…

NOWY monitor CRT ( kilka lat temu ) zepsuł się po 2 dniach od jego kupna :|… był to monitor firmy LICOM… Po 2 miesiącach spędzonych w naprawie… przysłali mi Panowie z VIRGO ( nie polecam ) owy monitor… i co zauważyłem przy zmianie rozdzielczości… gasł monitor :|… ekran… dioda LED dalej działała… musiałem gasić monitor z guzika i ponownie go odpalać… :|… Niestety już nie chciałem oddawać go do serwisu bo dość miałem czekania… i tak by było do dnia dzisiejszego gdybym dawno już nie zakupił sobie LCD :slight_smile:

WSZtm

O coś prosiłem - nie śmieć,proszę ostatni raz.JNJN