Monitor stał się jasny i nie wyraźny prosze o pomoc!

Witam.

Mam problem z monitorem HP w1907v.

Podczas gdy grałem w grę ona się ścięła więc postanowiłem ją zminimalizować gdy to nie przyniosło oczekiwanego skutku włączyłem menadżer zadań, wtedy gra się zamknęła. Od tego momentu ekran jest jasny i nie wyraźny. Gdy włączę grę i wyłączę ekran staje się normalny ale po ponownym uruchomieniu komputera wszystko zaczyna się od początku.

Pod tym adresem znajduję się print screen: http://www.przeklej.pl/plik/rrr-jpg-00167c21t40i .

Proszę o szybką pomoc.

mardo1992 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Witam ,…Po “Critical Error” (złym zamknięciu gry lub jej wewnętrznego błędu) pozostają ustawienia graficzne z gry i tak to na pulpicie widać. Restart komputera lub włączenie ponownie gry i jej prawidłowe zamknięcie pomoże. Technicznie nie potrafię odpisać.

Właśnie w tym problem, że to nie pomaga. Proszę o jakieś inne rozwiązanie .

Odinstaluj sterowniki karty graficznej, zrestartuj kompa i zainstaluj je ponownie.

A może po prostu wystarczy zresetować domyślne ustawienia karty graficznej w zakładce kolor? :smiley: