Monitor + TV w jednym (LED, MPEG4) proszę o pomoc!

Witam w najbliższym czasie mam zamiar kupić nowy monitor, ale chcę mieć w nim jednocześnie telewizję. Upatrzyłem sobie jeden a mianowicie : http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/2316755

Proszę o opnie co do tego monitora jak i o propozycję innego.

25 cali to MAX ! Do TV z tego co się orientuje to MPEG4 jest potrzebny ;] Może ktoś jeszcze napisać jak to działa ?

A i jeszcze jedno ważne pytanie jeżeli podłącze monitor i TV to dźwięk będzie leciał tylko z głośników od komputera czy od monitora?? czy to się zmienia gdzieś w opcjach komputera bądź monitora ???

jeśli połączysz to kablem HDMI to dźwięk będzie z głośników w monitorze ale musiałbyś mieć w karcie graficznej wyjście na kabel HDMI jeśli przez DVI czy tam D-Sub pod monitor to dźwięk będzie tylko z głośników podłączonych do PC.jeśli zamierzasz oglądać tv to dźwięk poleci z głośników monitora raczej nie będzie opcji słuchania poprzez podłączone głośniki pod PC chyba że podłączysz te głośniki od PC pod monitor

Ja od siebie polecałbym LG M2280DF 22" - sam posiadam go od 2 tygodni, podłączoną kablówkę oraz zewnętrzny dysk 500 GB i wszystko ładnie śmiga.

Jeśli chodzi o połączenie - jeśli chcesz dźwięk z TV, kabel HDMI lub jack-jack + D-Sub (jack wtykasz w wejście słuchawkowe / głośnikowe w kompie i w TV drugi koniec). Jak chcesz sam obraz, możesz i HDMI, i D-Sub, wtedy możesz, w wypadku HDMI, ustawić w komputerze, czy chcesz dźwięk po kablu, czy z głośników. Gdzie konkretnie? Obok zegara systemowego masz ikonkę głośniczka, na nią prawym przyciskiem :arrow: Urządzenia do odtwarzania :arrow: ustawiasz odpowiednie urządzenie.

Witam. W Komputerswiat nr 20/2011 jest test 4 modeli monitorów z tunerami tv. Zwyciężył monitor Samsunga FX 2490 HD to znaczy 24" . Jest jak większość tv i monitorów przystosowany do odbioru telewizji cyfrowej w Polsce. Ma w sobie wszystko co trzeba DVB-T do odbioru telewizji cyfrowej naziemnej jak i DVB-C do odbioru telewizji cyfrowej kablowej. Poza tym ten Samsung ma opcję PIP…znaczy to obraz w obrazie…Możesz w tym samym momencie pracować na komputerze , a w małym okienku oglądać program telewizyjny. Pozdrawiam

Dzięki za wszystkie wypowiedzi :slight_smile: chyba jednak Samsung FX 2490 HD zwyciężył :slight_smile: