Monitor włącza się i gaśnie

Witam,

od pewnego czasu męczy mnie pewien problem z monitorem, gdy włączę komputer monitor włącza się i gaśnie zapętlając tę czynność dosłownie mówiąc w kółko. Włącza się na ułamek sekundy i gaśnie na 2-3 sekundy, czekam tak z 10-20 minut dopóki nie zaskoczy czasami muszę włączyć i wyłączyć komputer parę razy bo “monitor” jest bardziej kapryśny jak na przykład dziś męczyłem się z włączeniem go 2-3h co skłoniło mnie do zwrócenia się o pomoc. Uprzedzam że sprawdzałem połączenie kabli i wszystko jest w jak najlepszym porządku, komputer zaczął tak mieć z dnia na dzień nie wiem co mogło wywołać ten problem. Kiedy już go włączę wszystko działa w jak najlepszym porządku.

Przetwornica zasilająca. Spora szansa że naprawa będzie łatwa i tania nawet jeśli nie jesteś elektronikiem. Serio. W większości monitorów po rozkręceniu zobaczysz blaszaną puszeczkę wielkości zeszytu B5 w jednej krawędzi złącza video a z innych wychodzące kabelki. Po rozebraniu zauważysz napuchnięte kondensatory. (słoiki) Po ich wymianie(sztuka ok 50gr) będzie działać kolejne lata. Bywają też pęknięte luty trzeba się dobrze przyjrzeć i dla spokojności poprawić cyną z ołowiem. Podaj model i marke to ci pomogę zdalnie pod warunkiem że monitor jest łatwo rozbieralny.

Czas naprawy to godzina roboty cena max 10zł włączając przesyłkę. 

50zł jeśli nie masz lutownicy i cyny ;)