Monitor z tunerem TV pomoc

Witam.

Na wstępie napisze, że chce zakupić nowy Monitor/Telewizor " Samsung SyncMaster SM P2270HD " jako że w pokoju mam już jeden telewizor "Samsunga"32a551 zadaje pierwsze pytanie.

  • czy telewizory będą się gryzły tzn. gdy będę obsługiwał telewizor ten “32” to ten co stoi na biurku rzekomo Monitor będzie reagował na pilota ?

  • czy polecilibyście mi ten o to monitor/telewizor " Samsung SyncMaster SM P2270HD " jeśli tak to dlaczego, jeśli nie to również dlaczego.

W " Samsung SyncMaster SM P2270HD " bardzo spodobał mi się jego wygląd jestem wręcz zakochany poza tym jest bardzo dobry technicznie obsługuje format 1920/1080 (Full HD). Na miejsce starego CRT-ka któy potracił już swoją młodość prędzej czy później muszę go odstawić na zasłużoną emeryturę 10 lat cięzkiej pracy no i juz potracone herce ; )

Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam gorąco.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

mam monitor i telewizor Samsung obok siebie stoją : jak włącze program w tv to mi się przestawia monitor … to normalne w końcu to ta sama marka więc nic dziwnego że pilot od telewizora obsługuje i monitor w którym też mam tuner tv