Monitor z tv czy karta telewizyjna

witam zastanawiam sie nad zmiana monitora chcialbym kupic jakis 17 albo 19 calowy nie jest to dla mnie az tak wazne ale zastanawiam sie nad tym czy np kupic monitor na ktorym mozna ogladac tv taki z pilotem itp czy moze zwykly (ktory pewnie bedzie tanszy ) i dokupic taka karte tv http://allegro.pl/item470409568_tuner_t … a_hit.html ktora widze ze dostane za max 50 zl… jak myslicie ? co jest lepsze i odrazu prosze o jakies oferty tanich dobry monitorow (glownie ma byc tanszy bo nie widze roznic w tych wszystkich moniotrach a bedzie on uzywamy do pracy na necie glownie ogladaniu filmow i codziennym siedzeniu )

Ja bym kupił karte, dlatego że możesz nagrywać programy, dźwięk możesz mieć w głośnikach od kompa.

patrz też na sygnał cz jest pal DK -nie będziesz miał ewentualnie dżwięku

-na tym linku chyba nie ma…

nie rozumiem sprzedaja karte zeby miec programy na kompie chce ogladac i sie okazuje ze nie ma dzwieku w programach :|?

matifcb , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

A ja radzę kupić monitor z tv. Sam mam telewizor lcd podłączony do kompa, obraz super. Podciągnąłem do niego kablówkę z drugiego pokoju i gitara :). Jak komp wyłączony to oglądam tv :). Ja wolę takie rozwiązanie ponieważ warto spojrzeć również na rachunki za prąd. Tak załóżmy komp chodzi na dzień 5 h. Jeżeli tv oglądasz 3 h to już się robi 8 h. A wiadomo, że sam monitor mniej ciągnie niż monitor + komp.