Monitor

(Meteo17) #1

Witam chiałbym zakupic sobie monitor 17calowy płaski teraz mam 17calowy ale duzy nie plaski firmy CTX EX700f za ile można go sprzedac stan bdb

(Longer11) #2

Za jakies 100 zł na allegro.jest tam juz jeden ale za 1zł :o

(Damian) #3

Na moje oko, jakieś 150zł ,ale musisz jeszcze powiedzieć ile ma latek :slight_smile:

Skracaj linki bo rozwalasz forum ;]

(Meteo17) #4

no juz z 4 lata mam ale dobry jest ja chcem go za 300zł wcisnąc takiej babcie kiedys za niego duzo zapłaciłem a teras jakis lcd chcem kupic i nagrywarke dvd

(Damian) #5

Hmmm…osobiście, więcej jak 150, bym za niego nie dał ale jak masz okazje to wciskaj za 300 :smiley:

(Bażant) #6

Ile jestes w stanie przeznaczyć kasiorki na ten sprzęt?? :roll:

(Meteo17) #7

A takie pytanko jakie sa dobre ustawienia dla moniotra by super było no wiece obraz itp rożdzielczosc i wogóle odswiezanie.

(boczi) #8

Zależy, jaki to monitor. Nie powiemy konkretnie. Musisz znaleźć info najlepiej w specyfikacji Twojego monitora, czyli zapewne w instrukcji/książeczce od niego.

(Damian) #9

Optymalna rozdzielczość to 1024x768.

Odświeżanie, ustaw, najwyższe, na którym bezpiecznie może pracować ten monitor. Powinieneś to znaleźć w instrukcji od niego.

(Michalkwiecinski) #10

W monitorach LCD 17" zalecana rozdzielczość to zwykle 1024x1280 :wink:

(HeRmAn (lol)) #11

:o :o :o :o :o :o :o :o :o mylisz sie michael racje ma Damian

:smiley: :smiley:

(Bażant) #12

Bardzo ważny jest czas reakcji (możliwe jak najmniejszy) od niego zależy czy obraz będzie płynny i szybki (np. w filmach, grach…) Dobrze jak ma duży kontrast i jasność, udogodnieniem jest jak ma “Pivot” (obrotowy ekran)

Cyfrowe złącze DVI-D.

??? Podaj cenę to wtedy coś sensownego będziemy mogli Ci zaproponować :slight_smile:

(Mirmarek) #13

:shock: :shock: :shock: HeRmAn coś ci się pomyliło LCD to nie CRT

LCD15cali–>1024x768

LCD17cali–>1280x1024