Monitor

Witam chiałbym zakupic sobie monitor 17calowy płaski teraz mam 17calowy ale duzy nie plaski firmy CTX EX700f za ile można go sprzedac stan bdb

Za jakies 100 zł na allegro.jest tam juz jeden ale za 1zł :o

Na moje oko, jakieś 150zł ,ale musisz jeszcze powiedzieć ile ma latek :slight_smile:

Skracaj linki bo rozwalasz forum ;]

no juz z 4 lata mam ale dobry jest ja chcem go za 300zł wcisnąc takiej babcie kiedys za niego duzo zapłaciłem a teras jakis lcd chcem kupic i nagrywarke dvd

Hmmm…osobiście, więcej jak 150, bym za niego nie dał ale jak masz okazje to wciskaj za 300 :smiley:

Ile jestes w stanie przeznaczyć kasiorki na ten sprzęt?? :roll:

A takie pytanko jakie sa dobre ustawienia dla moniotra by super było no wiece obraz itp rożdzielczosc i wogóle odswiezanie.

Zależy, jaki to monitor. Nie powiemy konkretnie. Musisz znaleźć info najlepiej w specyfikacji Twojego monitora, czyli zapewne w instrukcji/książeczce od niego.

Optymalna rozdzielczość to 1024x768.

Odświeżanie, ustaw, najwyższe, na którym bezpiecznie może pracować ten monitor. Powinieneś to znaleźć w instrukcji od niego.

W monitorach LCD 17" zalecana rozdzielczość to zwykle 1024x1280 :wink:

:o :o :o :o :o :o :o :o :o mylisz sie michael racje ma Damian

:smiley: :smiley:

Bardzo ważny jest czas reakcji (możliwe jak najmniejszy) od niego zależy czy obraz będzie płynny i szybki (np. w filmach, grach…) Dobrze jak ma duży kontrast i jasność, udogodnieniem jest jak ma “Pivot” (obrotowy ekran)

Cyfrowe złącze DVI-D.

??? Podaj cenę to wtedy coś sensownego będziemy mogli Ci zaproponować :slight_smile:

:shock: :shock: :shock: HeRmAn coś ci się pomyliło LCD to nie CRT

LCD15cali–>1024x768

LCD17cali–>1280x1024