Monitor podłączony do laptopa: rozdzielczość poza zakresem

Witam mam problem, rozlała mi się matryca i podłączyłem monitor dokładnie bardziej tv małe i działo normalnie ale rozdzielczosc była dzwina to się pobawiłem i teraz jest błąd “poza zakresem”

Przetłumacz na polski!

4 polubienia

w moim laptopie rozlała się matryca i podłączyłem monitor przez kabel hdmi wszystko działało normalnie. Na początek podwyższylem rozdzielczosc i ekran się zescalował i lekko rozmazał. Zacząłem się bawić rozdzielczością i coś zmieniłem podczas podłączonego hdmi. Teraz po podlaczeniu hdmi do laptopa wyskakuje błąd “Poza zakresem”

Uruchom w trybie awaryjnym i ustaw niższą rozdzielczość. Pamiętaj ,żeby za pomocą window+p zmienić na opcję “tylko drugi ekran”.

Ps. poprawiłem trochę temat jak uważasz ,że jest zły zmień sobie na swój. Ale temat o treści monitor na pewno nie jest dobry.

Wydaje mi się że z połową rozlanej matrycy może być problem z uruchomieniem systemu w trybie awaryjnym.

Sam tryb awaryjny nie jest problemem ale jak się tak zastanowić to nie jestem pewien czy tryb awaryjny obsługuje dwa monitory. Spróbuj naciskać f4 przy starcie. Lub spróbuj awaryjnie podłączyć inny ekran.

Mam problem z tym monitorem po podłączeniu hdmi jest komunikat poza zakresem

A po wejsciu w tryb awaryjny co mam zrobić?

Sprawdź czy widać telewizor jeśli tak zmień rozdzielczość.

Nie wiem czy dokładnie rozumiesz problem tryb awaryjny raczej potrzebny nie będzie chociaż kto wie ale problem polega na tym. Monitor podłączyłem i obraz był zmniejszony przy pierwszym włączeniu. Potem przyskalowałem i był zbyt pełny więc chciałem zmniejszyć i się bawiłem w przełączanie i ustawiłem coś takiego jak monitor 2 czy coś i teraz normalnie nie mogę w lautopie ustawić po podłączeniu hdmi ekran w laptopie gaśnie a w monitorze działa i nwm jak to przywrócić. Już rozumiesz?

I mam komunikat poza zakresem.

AA czyli na laptopie nie działa ekran? W takim razie klawisz windows+p i zmień na tylko ekran laptopa/dublu/rozszerz

Dzięki naprawione :smiley:

A co zrobić jak ekran jest zbyt rozciagniety jak zrobić żeby ekran był poprawnym

Mógłbyś dać screena jak to wygląda?

Uploading: 1542824760989-137738805.jpg…