Monitorek

(Bialy1) #1

Mam pytanko, matka moja chce kupic monitor a nie wiem czy jest dobry.. nazywa sie Haier AE 17 calowy TFT LCD z plamka 0,262mm. ma 2 letnia gwarancje i kosztuje 950zl. nowiutki... jak chcecie zobaczyc jak wyglada to macie tutaj link http://www.compunet.com.mt/products.asp ... rodid=1539

Z gory dzieki za opinie! Pozdro 4 ALL

(Adampigan) #2

Kolego zakładałeś przed chwilą ten sam temat na innym dziale po co tak skaczesz :evil:

(Harry666) #3

jak dla mnie dobry !

ale nie lepiej dolozyc i kupic jakis LCD??

http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=228

(Kuz5) #4

Za te pieniądze to jest niezły. :lol: :lol:

(Bialy1) #5

Michał_Q a czy nie jest tak ze ekran monitora lcd to tft...? bo w sumie to nie jestem pewien?

(Magik) #6

Wszystko fajnie, ale czy ten monitor ma być użytkowany na terenie Polski ??

Bo jeśli tak, to najpierw zorientuj się, jak wygląda sprawa z serwisem. Kiepski to będzie interes, jeśli w razie awarii będziesz musiał odesłać monitor za granicę.

(Bialy1) #7

Bedzie uzytkowany w polsce, a sokoro sklep daje gwarancje 2 letnia, to mysle ze on sie dostarczaniem w razie czego zajmie! :stuck_out_tongue: chociaz nie wiem, bo nie pytalem, to moja matka to zalatwia, ja siedze w domu :stuck_out_tongue:

(Kam) #8

A ja bym nie brał 17''. Ostatnio kupiłem 19'' LCD - przesiadka z 17'' CRT i przy rozdzielczości 1280 na 768 pixeli na 19'' full wypas, więc pomyśl :].

(fiesta) #9

A ten jest jaki CRT czy plazmowy :o :o :o

(Kam) #10

Michał_Q. - może tak czytaj dokładnie, a nie starasz się odpowiadać na każdy temat - też to zauważyłem (chyba), bo sporo Twoich podowiedzi jest nie potrzebnych... (to tak na marginesie) :].

(boczi) #11

Popieram wypowiedź kamiennikla.

(system) #12

monitor jak monitor ale wolałbym jak koledzy podpowidają i pokusic sie na zakup 19 nawet jeśl miała by być gorszej firmy bo jeszcze nie zdarzyło mi sie spotkać żęby komuś nawalił monitor trzyba cos na niego chyab wylać albo być naprawde szczęściarzem żęby padł :smiley: