Monitoring transferu wychadzacego/przychodzacego

Jak w temacie poszukuje programu do monitoringu transferu wychodzacego/przychodzacego podobnego do DU Meter, Karen’s LAN Monitor czy LANSPeed2, z tym ze:

  • musi wyswietlac transfer dla kazdej uruchomionej aplikacji z osobna,

-najlepiej darmowy, choc nie jest to twardy warunek,

-najlepiej w postaci graficznej.

Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

Network Monitor

Choć nie wiem jak to się ma do graficznego przedstawienia połączeń wychodzących/przychodzących.

Start Page -> Create a new capture tab -> My Traffic -> wybierz kolumny jakie Cie interesują: w miejscu Frame Number"Prawy Klik" Choose Columns…reszty nie trzeba i nie ma czasu omawiać.

Pzdr.

Jakies rozwiazanie to byc moze, choc wsrod motlochu kolumn do wyboru nie znalazlem takich mowiacych o transferze wychodzacym i przychodzacym, naprawde sporo tego. Poszukuje czegos mniej skomplikowanego.

To może coś znacznie prostszego jak TCP View

NetLimiter. Program nie jest darmowy, jednak posiada możliwość monitorowania prędkości (pobierania i wysyłania) dla każdej aplikacji. Do tego ma możliwość limitowania prędkości wysyłania i pobierania dla każdej z aplikacji.

Wielkie dzieki panowie za pomoc. NetLimiter jest genijalny i jest wersja darmowa na stronie ktora podales.

O proszę faktycznie jest wersja darmowa ale to już jest program NetLimiter 2 Monitor, który nie ma możliwości limitowania prędkości, a jedynie jej monitorowanie - no ale Tobie przecież o to chodziło :). Dzięki bo nawet nie wiedziałem, że mają takie darmowe narzędzie :).