Montaż filmów

Witam mam taki problem otóż dużo montuję filmów w oprogramowaniu Video Deluxe 14 Plus ( podkładam fonię do filmów ) synchronizuję obraz z dżwiękiem i w jakości MPEG 2 zgrywam to na dysk twardy.Potem jeszcze w Nero Vision 6 tworzę własne menu do filmu ale przejdźmy do rzeczy.Otóż po nagraniu tego na dysk twardy a pracuję na systemie Windows 7 64 bitowym wszystko jest ok tylko nie widzi mi filmu na danej partycji.Jak zrobić aby mi widział film który jest nagrany jak już wsp.w postaci MPEG 2 nie widzi go może trzeba gdzieś w systemie włączyć aby widział te pliki po nagraniu itd.potem jeszcze jak już jest ok to w Nero 9 podprogramiku Nero Vision 6 przerabiam film to znaczy dźwięk na Dolby Digital 5:1 interesuje mnie czemu po stworzeniu filmu nie mogę go na danej partycji znaleźć mimo iż wcześniej przed tworzeniem filmu był on niby tworzony pod danym katalogiem na właśnie danej partycji.Będę ogromnie wdzięczny jak można rozwiązać ten irytujący mnie tak problem.

bo może standardowo te filmy zapisują się w katalogu na partycji c moje dokumenty- filmy wideo?

OK dzięki za pomoc i informację.