Montaż GeForce 9600GT

(system) #1

Witam. Właśnie doszła do mnie paczka z wyżej wspomnianym GeForcem i prosze o jakies rady odnoścnie montażu? Czy najpierw odinstalowac steroniki od starej karty i dopiero przystąpić do tego czy nie musze ich odinstalowywać? Jeszcze mam 2 x 1GB RAMu ale z tym chyba nie będzie problemów.

(Cosik Ktosik) #2

Odinstaluj sterowniki, wyłącz komputer (także z sieci), zamontuj co trzeba, włącz komputer. Zainstaluj sterowniki oraz jeszcze raz DirectX.

(SolelyRose*) #3

Przed zainstalowaniem nowych sterowników odinstaluj stare i przeczyść kompa CCleaner'em.

W sumie nie wiem jaki może być problem przy montowaniu grafiki, tyle może być kłopotu, żeby przy niektórych nowszych pamiętań o podpięciu dodatkowego zasilania.

Co do ramów to nic na siłę, jeśli nie chcą wejść, to zobacz, czy dobrze pasują do slotu i czy czasem nie trzeba ich obrócić :wink:

Jaki masz zasilacz :lol: ?

(system) #4

Zasiłka OCZ SXS 500W. Biore sie do instalacji:) trzymajcie kciuki :wink:

(system) #5

Zamontowałem. Wszystko niby działa ale dźwięku teraz nie mam... co może być przyczyną?? Znacie jakieś dobre sterowniki do tej karty: http://mcomp.com.pl/artykuly_komputerow ... 2/-292026/ bo te z płyty są takie sobie np. w Trackmani nie wyświetliły się niektóre napisy w menu...

Z góry dzięki.

Edit: Z dźwiękiem już sobie poradziłem ale prosze jeszcze o dobre sterowniki :slight_smile:

(Krzysztofnawrot) #6

GeForce 9 Series - XP

GeForce 9 Series - Vista

(steemm) #7

przed instalacją sprzętu komputerowego miło by było uzyskac potencjał elektryczny ziemi, dotykając np kaloryfera w domu tak aby przy braniu w ręce czułego i delikatnego sprzetu elektronicznego nie doszło do wyładowania elektrostatycznego