Montowanie wentylatorów


(system) #1

Chciałem się dowiedzieć czy dobrze zamontowałem u siebie w kompie 2 wentylatory. Jeden jest w tyłu- pod zasilaczem i zamontowałem go ta strona co na obrazku. Tzn ta naklejka skierowana jest we wnętrze komputera http://img225.imageshack.us/img225/8186/zawna0ru.jpg.

Drugi wentylatorek zamontowałem pod wszystkimi napendami i też tą naklejką http://img225.imageshack.us/img225/8186/zawna0ru.jpg do wnętrza komputera.

http://img225.imageshack.us/img225/3923/wew4tk.jpg ta naklejke w obu wentylatorach skierowałem na zewnatz komputera.

Czy dobrze zamontowałem te wentylatory :?:

Mam nadzieje ze cos z tego zrozumiecie :slight_smile:


(Zolciak) #2

Mało co rozumiem z tego textu powiem Ci tylko, że wentyle montuje się tak by jeden ew. para lub więcej wwiewały powietrze do obudowy a kolejny jeden ew. pare lub więcj wyciągały powietrze z obudowy. Ten który wciąga powietrze do obudowy powinien być raczej niżej a ten który wyciąga lekko wyżej ponieważ ciepłe powietrze idzie do góry :slight_smile: Z tego co wyczytałem to u ciebie obydwa wciągają powietrze do budy co imo nie jest zbyt dobre :slight_smile:


(system) #3

Czyli jak mam zamontować wentylator na dole odudowy :?: W ten sposób :?: : http://img225.imageshack.us/img225/8186/zawna0ru.jpg


(Karolnowiszewski) #4

skieruj je tak:

jeden wdmuchujący powietrze z przodu

drugi wydmuchyjący z tyłu

patrząc na łopatki chyba powinieneś sie zorientować czy wdmuchuje czy wydmuchyje :stuck_out_tongue: jak nie to włącz je i sprawdz reką


(system) #5

Juz sobie poradziełem. Mozna zamknąć temat :slight_smile: