Morrowind - wyłączanie się gry

Mam problem z tą grą. Od około tygodnia w nią gram i dotąd nie było żadnych kłopotów, lecz dziś po reinstalacji (musiałam to zrobić, bo przez przypadek coś poprzestawiało się ze sterowaniem i myślałam, że to pomoże :P, teraz jest ok) gra zaczęła się sama wyłączać. Gram sobie z pół godziny i nagle gra wychodzi do Windows, pojawia się komunikat o tym, że coś tam nie mogło zainicjować aplikacji numer bla bla bla, klikam OK i gra się wyłącza. Czasem dzieje się to jak gram pół godziny, czasem 10 minut. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi? Grę mam oryginalną.

no i to jest najważniejsze zrób screen’a błędu

czasami Morek się wyłącza. ta gra jest po prostu niestabilna i tyle. a z tym błędem…cóż, spróbuj sie zastosować do moich rad:

1.sprawdź płytke czy nie ma rys i nie jest pobrudzona

2.wyślij screena z problemem

  1. na twoim miejscu bym zrobił mirrora płyty za pomocą np.Alkohola 120% i wtedy by problemy z płytą odpadły

Nic takiego nie ma.

Dziś pojawił sie ten błąd, sekundę po zapisie gry:

d86b302508.jpg

I tak odpadają, bo ja bardzo dbam o płytki i jeszcze żadna mi się nie porysowała :mrgreen:

i cały czas to ci wyskakuje jak odpalasz Mora?

jacobs92 nie cały czas, ale CZASEM tuż po zapisie stanu gry.

to jest normalne. nie żaden error bo ja też tak miałem. poprostu Bethesda odcina kupony od TES i robi komerchę która sie często zawiesza