Most Wanted :D :D

Zna ktoś może wymagania sprzętowe tej gry ?

No tak: Ja sie ciesze że gierka bedzie a tu nawet na moim kompie mi nie ruszy :shock:

link

speedm_needforspeedmostwanted_05-05-2005_08.jpg

speedm_needforspeedmostwanted_05-05-2005_05.jpg

szkoda ze to tylko cliparty, i nadal niewiadomo jak to bedzie wyglądać :confused:

Galeria : http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,28,10133

noi juz wiadomo skąd taki spojlerek duży i wygar z boku ;]

w nowym nfs bedzie zapewne dtm :slight_smile:

gra

speedm_needforspeedmostwanted_05-05-2005_08.jpg

real

m3gtr3.sized.jpg

te same bmw :smiley:

widać małą różnice ale nprawde malutką. EA odwali kawał dobrej roboty

Ale NFS est tego typu grą że się szybko nudzi :stuck_out_tongue:

giera zapowiada sie masakrycznie :smiley:

Ja już czekam z niecierpliwością. No i lepiej już zaczne zbierać kase bo gra pewnie nie będzie tania (przecież wychodzi z EA Games :stuck_out_tongue: ) :D:D

Jeżeli gierka będzie tak wyglądała jak na screnach to mi nie pójdzie :frowning:

Jestem wielkim fanem NFSów i czekam także na nią z niecierpliwością :!: :!: :!:

juz sa pierwsze filmy ;] wygląda ciekawie, nawet bardzo ciekawie ;]

a mozesz mario zapodac stronka :roll: bo bym chetni zobaczyl jak to wyglada :smiley:

prosze bardzo :slight_smile:

http://www.nfs-planet.de/nfsmw_movies.php

troche krutkie acz fajne :]

pewnie bedzie nedzna jak 4 czesc… Moim zdaniem NFS “Porsche” bylo najlepsza czescia…

Bardzo spodobalo mi sie w NFS:U2 mozliwosc jazdy po miescie, mi jazda po zwyklych planszach bardzo szybko sie nudzą a tu jest fajne miasto gdzie sie fajnie jezdzi…

Jak by w nowej szesci zrobili tez takie miasto do tego duzo wieksze (ale przede wszystkim zeby jakiez zycie bylo -a nie puste ulice gdzie nic sie nie dzieje) i uliczne wyscigi do tego policja i zrobili wieksze poczucie predkosci to mogla by byl SUPER ale pewnie tego nie zrobia wiec ja sie nie napalam…

to akurat jest jedna z wad i jednocześnie zalet tej gry… miasto jest nudne i monotonne… sama jazda po nim nudzi się baaardzo szybko i to jest wadą :slight_smile: zaletą jest to, że to miasto wogóle jest dostępne… jednak Underground 2 to gra naprawdę marna i nic jej nie poratuje…

a najlepszym Need 4 Speed to było Hot Pursuit :spoko:

NO…z NFS to lepsze są już starsze wersje. Underground 2 to dobra gra, lecz jak DUCH powiedział miasto jest strasznie mulaste

Najgłupsze jest to, że w nie można w dzień pojeździć :evil: :evil:

no raczej nielegalne wyścigi nie będą sie odbywac w środku dnia

no raczej nie istnieje miasto, w kórym panują wieczne ciemności :roll:

oczywiście zgadzam się z CANALETTO :slight_smile: w dzień możnaby jeździć i “załatwiać” potrzebne sprawy, a w nocy