Motka e398 czy SE k700i

mam pytanie który telefon jest lepszy bo nie moge sie zdecydowac ? szukalem po calym forum ale za duzo nie moge znalezc. czy na karte pamieci w motce moge wgrywac gry motywy tapety itp czy tylko na pamiec wewnetrzna ?

Może luknij TU

no sprawdzalem tam ale jakos to mi nie starcza wole sie oprzec na opini innych co maja te telefony, no i jeszcze zostaje sprawa czy moze wszystkie bajery zapisac na pamieci zewnetrznej czy tylko wewnetrzenej a na zewnetrznej mp3 tylko

Ja mam motke i jestem bardzo zadowolny chociaż nie miałem doczynienia z SE, także trudno mi porównać. Co do motywów tapet dzwonków itp. to zapisujesz w pamięci wewnętrznej. Oczywiście możesz trzymać to wszystko na karcie, ale jeśli chcesz zastosować musisz skopiować na telefon. Jeśli masz mp3 wysokiej jakości to najpierw musisz je przerobić najlepiej na 128k/b z tego co czytałem poprostu motka ma za wolny procek (dostajesz do tego program na płytce), to tyle z mojej strony jak już się zdecydujesz to polecam zajrzeć tu

http://dhost.info/alareel/index.php

sie wie że e398. Po prostu na jej korzyśc przemawia wymienna pamięć i głośniki stereo w bardzo dobrej jakości dźwięku (czy jakoś tak ;])

Ja ją mam i nie narzekam.

gry możesz wgrać tylko na wew., dzwonki oraz tapety na zewnętrzą (jako zwykły dźwięk lub obrazek :wink: )

a istnieje moze jakis program ktory po wgraniu na tel daje mozliwosc zapisania gier na karcie czy cos podobnego czy nie ma jednak wogle bez zadnego kombinowania nawet sposobu zeby je na karte wrzucic ? :frowning: no SE ma pamiec wewnetrzna 41mb a motka tylko 5 :frowning:

Złączono Posta : 06.11.2005 (Nie) 16:16

czyli aplikacji takze nie wrzuce na karte ?

Motka ma standardowo dodatkową kartę…

…na którą wrzucasz wszystko co zechchesz.

jedne osoby pisza ze na karte nie idzie wrzucic gier a tu słysze

wiec jak wkoncu jest ??

Możliwe, że można na karte wgrć wszystko, natomiast z nie uruchomisz gry bezpośrednio z karty. Nie mam telefonu i nie wiem jak wygląda sprawa z kopiowaniem, ale kumpel jakoś te gry przenosił na karcie. Ja się w każdym razie już nie wypowiadam.

no to bede musial jeszcze pomyslec czy motka czy sony tam jednak mam 41mb na gry i aplikacje

Jeśli mogę Ci jeszcze doradzić to zastanów się czy nie lepiej zainwestować więcej w K750i albo W550?

ojjj to raczej za duzo zeby sie rzucac az na k750i na to mnie nie stac no tzn szkoda mi kasy az tyle

na motorole możesz wgrać max 30 gier, więc to sa okolice 1MB.

Uwierz mi pamięc wew. 5MB wystarcza w zupełności gdyż dźwikęki i obrazki wrzuca się na karte pamięci (w zestawie 64MB - mozliwośc dokupienia 256MB)

Mam E398 a moja siostra ma K700i lecz zdecydowanie polecam ci Motke.Jest ona poprostu lepsza.lepiej odtwarza dzwięk, wogóle lepiej dziala.

Ale K700i ma więcej wbudowanej pamięci! I wogóle ładniejszy jest!

A E398 bez urazy dla mnie wygląda jak z odpustu :stuck_out_tongue:

Lol…E398 ma wymienna i to na jaka wielkosc chcesz.

MotoE398 jest telefonem duuuzoo bardziej funkcjonalnym od K700.

Brac Moto E398 w ciemno.

A jakby cos nie tak to zaprasszam na moja stronke.

http://www.pforcea.hosteria.pl

Wszystko jest co i jak do tego telefonu.