Motka V3

Niczym

…popieram :slight_smile:

Więc po co tracić kasę na wygląd jak e398 brzydka nie jest a funkcjami to to samo no i ok. 700-800 zł w kieszeni 8)

…a moż ektos woli telefon z klapka ?? :frowning:

Mi np. z klapkami się podobają! :stuck_out_tongue: Ale i takie zwykłe też! :stuck_out_tongue: Czyli niczym się nie różnią?? Napewno?

chyba tak ?? wejdż najwyżej w telefonia.wp.pl tam sprawć ich funkcję :smiley:

Nie roznia sie zupelnie niczym.

Soft’y nawet sa te same w tych telefon.

Roznica to moze tylko ladniejsze ikonki w menu.

Jednak mozna wszystko to samo zrobic w E398.

V3 naprawde nie ma niczego w sobie nowego co ma E398.

Dodam ze E398 ma glosniki stereo :!: o ktorych nie mozna zapominac bo robia z tego telefonu wyjatkowy !

Zakup takiego telefonu jak E398 oplaci sie napewno, moge zagwarantowac :slight_smile:

Dyskusja dyskusją, ale wszystko sięsprowadza do jednego (jak dyskutowanie o samochodach) - oceniacie produkt, który jest poza waszym zasięgiem finansowym, więc się nie wypowiadajcie o V3, tylko “cudownej” E…

A skąd wiesz?? :? Ja ją mogę mieć bez problemu :stuck_out_tongue:

Hmm, chyba interesujesz się archeologią… :-k

Nie chodzi mi o 100% osób tu się udzielających, ale na pewno jest to 90%. Ja mam akurat V3 i czytając te wypowiedzi moja reakcja była jedna: :o :lol: A rada dla większości to :x (tylko w sprawie tego tematu)

Uwierzcie mi, że jeśli nie ma się okazji przetestować dokładnie jakiegoś produktu to ocena nie może być wiarygodna! Tak jak na innym forum o autach mozna przeczytać oceny np. SLR’a, z których wynika, że tych samochodów w Polsce jest min. 1000.

Wypowiadajmy się tylko jak coświemy konkretnie, a nie na podstawie danych z tabelki.

Bez urazy, nikogo nie chcę obrazić, tylko chciałbym zwiększyć wiarygodność zamieszczanych tekstów.

konstantyn9 to wypowiedz się co ty sądzisz o tym telefonie. Reakcja forum jest jednoznaczna telefon lipa. Obydwie miałem w ręce (v3 i e398) i bez namysłu wziąłem e398. Więcej funkcji, świetny wygląd. itp.

co do ciebie konstantyn9 nieoptrzebnie robisz tylko zadyme otwierając nowy temat

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 325#312325

bez potrzeby. Zaśmiecasz tylko forum

Dlatego zacząłem “nowy” temat. Co do E398 to nie próbuję Cię przekonać, że jest do d…! Ty lubisz przeładowane telefony, Ja potrzebuję go tylko do dzwonienia i smsów, a zdjęcia robię aparatem i muzyki słucham na odtwarzaczu MP3. A co do wyglądu to chyba Cię trochę poniosło, że V3 jest brzydsza - nawet najwięksi przeciwnicy tego telefonu podkreślają, że czego jak czego, ale “urody” nie można jej odmówić.