Motorola E398 - no modem installed

Motorola E398 - no modem installed

Z jakiejś przyczyny nie chce mi się włączyć część programu dzięki któremu moge przenosić foto, dzwięki i wideo!

Pokazuje mi się znaczek przekreślone czerwone kółeczko (no modem installed)

"Phone Image Not Available

Initializing… "

O co chodzi? Jak mi modemu nie wykrywa? Bardzo dziwne!

PS: Ręcznie też nie moge skopiować zdjęć itp. bo ich nie pokazuje są tylko puste foldery?!

pS2: Kto mi błędy ortograficzne poprawił ?? Prosze się pochwalić!

Jaki to program ?? I skąd dokąd chcesz

??

:slight_smile:

Chodzi tu oczywiści o przenoszenie fotografi lub wideo zrobionych poprzez aparacik wbudwoany w Motoroli E398 na dysk 8)

A programik dostałem w raz z komórą!

Zaraz dopisze jego nazwe…

Kabelek również powinieneś mieć. Ja korzystam z kabelka (USB) i nie potrzebuję żadnego programu :?

Czy aby napewno nagrałeś video tym aparatem ?? Bo z tego co się orientuję to nei ma możliwości nagrania video w tym telefonie :slight_smile:

A jak mam sobie to przenieść inaczej niż przez USB! :evil:

Jasna że mam kabel, a program nosi nazwe Mobile PhoneTools

lub "Free MP3 Music maker "

Wcześniej działał dopiero po ok. 2 dniach przestał!


Proszę usunąć z podpisu linka do własnej strony

Asterisk

No właśnie dlatego zadałem pytanie, ponieważ nie wiem czemu Tobie coś nie chce działać poprawnie :? Ja nie instalowałem żadnego z tych programów, które wymieniłeś i wszystko śmiga :slight_smile:

A co do tego komunikatu:

Czy w momencie kiedy chcesz wrzucić obraz z kompa na tele, *jpg/*gif masz w odpowiedniej rozdzielczości ?? Motorola przyjmuje zdjęcia w max. rozdzielczości 640x480 - może wrzucasz ze zbyt dużą ?? :?

węjdź w wusawienia>połączenia>usb> i ustaw na dane/fax i polecał bym do zgrywania i wgrywania wszelkich rzeczy do koma przez p2kman-a.

Moge te fotki przenieść przez jakiś inny program :?:

Bo wogóle niemoge sobie poradzić z tym brakiem modemu! A mam zawnętrzny.

hehe twoj zewnetrzy modem nie ma tutaj znaczenia kompowi chodzi o ten w motce:) jak juz kolega napisal uzwac mozesz p2kman-a w ktorym tez masz sterowniki (folder drv) ktore w win xp wystarczaja w zupelnosci chyba do kazdej motki. jesli wskazesz je podczas inicjacji sluchwaki nie ma bata zeby niedzialalo!!

Link do niego moge prosić? może być na PW.

Proponuje odinstalowanie tego programu “Free mp3 music maker”.

I zmien w telefonie w ustawieniach > polaczenia > odbieranie dancyh: karta.

Nastepnie zmien zeby fotki zrobione w aparacie zapisywal na Trans Flashu.Wlacz robienie zdjec i w ustawieniach to znajdziesz.

Nastepnie podepnij go najwzwyklej w swiecie pod USB, nie instalujac zadych dodtatkowych programow i znajdz folder “pictures” lub cos w tym stylu.Wszystko tam powinno byc.

Sam mam ten telefon i tak jest.

Sproboj, powinno zadzialac.

Powodzenia !