Motorola L6,co sądzicie o niej ? głośne ma mp3-jki


(Alfa1978) #1

i długo trzyma bateria,?proszę o odp,tych co ją mieli,albo mają :smiley: myślę ją kupić,opłaca mi się ją za 200zł kupić od znajomego,nie przejadę się na niej,naprawdę ją polecacie,czy też nie? proszę o komentarze :?


(system) #2

taaa starszy mój miał 3 razy w gwarancji była .... :mrgreen:


(Alfa1978) #3

nierozumie :x

tzn;,co psują się,wadliwe są??


(Blazejwitowski) #4

ja mam od grudnia i nie mam z nią problemów. jakbys chciał zdjęcia z aparatu to napisz na gg to Ci wyśle, ew. pytania tez mozesz zadać. telefon użytkuje sie b. fajnie zaletą jest to że jest bardzo płaski i jak masz go w kieszeni to nie czujesz go i nie widac ze masz telefon.


(Adamwalkiewicz) #5

Mój brat ją ma od października/listopada, nie pamiętam dokładnie (wygrana w Plusie na dziesięciolecie :stuck_out_tongue: ) i do tej pory nie było z nią ŻADNYCH problemów, ani mniejszych, ani większych. Trzeba tylko uważać aby nie pozdzierać paznokciami klawiatury. I niestety pamięcią nie grzeszy (10 megabajtów). Ale ma nierysujący się wyświetlacz, dość głośne dźwięki i ogólnie ją polecam.


(Blazejwitowski) #6

ja mam 11 mb ale po przegraniu mp3ek przez mpt na 32kb/s i mono mieści sie ich na telefonie przynajmniej 10-12 a różnicy w dźwięku nie słychać. Polecam


(Gismo137) #7

alfa78 u mnie bateria trzyma ok 3 dni, aparat ma taki sobie(vga) ale zdjęcia są ok, ma za mało pamięci (bez możliwości rozszerzenia), no i to specyficzne menu typowe dla motoroli:/


(Alfa1978) #8

mam nadzieję że tylko u ciebie tyle trzyma :frowning:


(Gismo137) #9

wszystko zależy od zasięgu- ja mam taki sobie.. poza tym jeśli nie wybierasz się w długie podróże do miejsc, gdzie nie ma prądu, to te trzy dni nie powinny dyskwalifikować telefonu :mrgreen:


(Blazejwitowski) #10

a ja mam zasięg prawie zawsze pełny bo w l6 jest przecież możliwośc ustawienia pozycji