Motorola L6 vs SE K700i

Witam! Właśnie mi się kończy umowa z Orange i chciałbym sobie zmienić telefon. Wiec mam kilka pytan:

1.Który byscie z tych telefonów wybrali i dlaczego? Ja nie moge sie zdecydowac ktory wybrać bo L6 ma fajny wygląd ale ma mało pamieci(10mb) a k700i ma dużo pamieci(41mb bodajze) ale slyszalem ze sie psuje dzojstk.

2.Czy Motorola L6 moze odtwarzac pliki mp3 i je ustawiac jako dzwonek?

  1. Czy L6 ma mozliwosc nagrywania wideo?

  2. Jaki format wideo i dziwekow odtwarzaja te telefony??

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

http://sms.pl/tel/motorola,l6.php

:google:

Przegladalem ta strone ale chodzi mi o wasze opinie o tych telefonach.A na tej stronie podane jest ze L6 nie ma odtwarzacza mp3 a komentujacy pisza ze jest. i nie ma napisane jaki format wideo i dziwkow odtwarzaja te telefony.

Ja mam K700i już ponad pół roku i nie ma z nim najmniejszych problemów, żadnych awarji dżojsticka czy klawiatury, żadnych zwiech itp. Jedyny minus w tym fonie to brak możliwości zmiany dźwięku sms na własny, pozatym telefon extra, ma nawet radio :stuck_out_tongue:

no to masz szczęście żę ci się trafił taki model chodz oba te telefony nie są zaciekawe bo motorola ma tylko fajny wygląd i nic po za tym ciekawego natomiast co innego to Motka L7 ale to już inna bajka(są tylko podobne z wyglądu) natomiast dżojstic w K700i jest kompletnie nieudany psuje się bardzo często. Chodz z musu bym na twoim miejscu brał K700i bo innego wyjścia nie masz :stuck_out_tongue:

odpowie mi ktos na reszte pytan?