Motorola t720i

(Neobit) #1

moj problem polega na tym ze wlasnie w tym telefonie skrzynka smsowa zapelnia sie juz przy 9 smsach!! czy to normalne?? w opcjach ustawialem oproznianie po 20 luz nawet 99 zawsze jednak miesci sie 9!!

(fiesta) #2

a w jakiej sieci masz ten telefon ??

(Spox5) #3

Hmm. Na myśl przychodzi mi tylko możliwość uszkodzenia karty SIM. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Abonenta swojej sieci, tam Ci udzielą fachowej porady.

(Pawel Uszynski87) #4

też mi się wydaje że to sim... najlepiej zmień na inną kartę i sprawdz :wink:

(fiesta) #5

Dlatego pytałem o sieć bo jeśli jest w HEYAH to tam na karcie można przechowywać tylko 9 smsów.

(Pawel Uszynski87) #6

yyyymm dziiwne bo ja mmam heyah i mogę do 25 wiad na sim :shock:

(fiesta) #7

ja mogę tylko 9 a potem wywala komunikat że pamięć karty pełna i tak było od początku

(Pawel Uszynski87) #8

wiec najjwyrazniej zalezy to od telefonu bo ja mopge miec 25 :stuck_out_tongue: jak wysle 26 to dopiero na fonie sie zapisuje właśne test przeprowadziłem wysyłając smsy z neta :stuck_out_tongue:

(GP1600) #9

Ja również mogę 25 sms. W Ere jest możliwość nawet 100 :!:

Fiesta również sprawdź na innym telefonie czy tak się dzieje. :slight_smile:

(Neobit) #10

z ta heyah to by sie zgadzalo bo wlasnie taka karta jest w tym telefonie. nie sprawdzalem na innej...uzywam tez heyah w moim MC60 ale nie wiem jak tam bo po prostu miesci mi sie na nim 100. ale sprawdze na motce z karta idei. thx za odpowiedzi a nie ma nikt z was takiego telefonu??