Motorola V3 czy Sony Ericssom P910i?

tak jak w temacie… co wybrac?? do tej pory mialem 6260 (raczej same nokie) teraz chce cos innego i mysle nad tymi dwoma…

No wiesz, zależy czego wymagasz od komórki?? SE-to palmtop, jeżeli chce ci sie wymachiwać rysikiem (bądz palcem) to wez sobie se ma raczej nie ubogie funkcje :smiley: a jeżeli wolisz klasyczny telefon (nie bierz tej klasyczność dosłownie :smiley: ) mający bardzo bogate i rozbudowane funkcje a przy tym klasyczny sposób podróżowania po menu (strzałki) wybierz Motorole.

tu masz bardzo ladne porownanie obu tych telefonów: -->http://www.fkn.pl/telefony/telefon?id=854&porownaj=812

osobiscie kierowalbym sie ku motorolki, SE jest za bardzo “naladowany”

pozdro

a jak mozne polczyc te tel z kompem?? duzo rozm przez tel i korzystam z netu na GPRSie, czy odtwrzaja mp3?? SE mozna normlnie obslugiwac bez rysika??

mi się tam ten SE nie podoba takim patykiem wywijasz i tyle!! A ta motka to jest wypas!! Jak by tylko tansza była i była dosępna to już btym brał !!

widziałem wszystkie ale polecam motke V3

teraz sam juz nie wiem… lubie telefon sie pobawic, ale zobaczymy!! mam czas do piatku a jeszcze ogladalem nokie 9500 tez jest calkiem calkiem…

Ale powiedz czego oczekujesz od telefonów? bo te które prezentujesz są bardzo wypasione a z kompem łączą się głównie przez technologie Bluetooth.

Osobiscie polecam Motorole V3 bardzo mi sie podoba funkcje tez nie zla i podoba mi sie ze jest taka plaska :smiley:

Z tych dwóch telefonów wybieram Sony Ericsson P900i

szeryfff 910i 900 jest deczko inna

a co Ty na nokie 3220?? - jak na mnie to po prostu wypas

pozdro

Nie ta klasa…

raczej te dwa… bluetooth HDW-3 bedzie dzialal z nokii?? przy SE??

Update:

wybor padl na SE!! telefon OK! bluetooth z noki smiga ok!! jestem zadowolony!

wszystko juz zrobile z telefonem ale nie moge jednej rzeczy zrobic…

jak mam sluchawke bluet… podlaczona to inna melodia dzwonka jest w telefonie a inna w sluchawce… ktos sie moze juz bawil takim czyms??

motorola zdecydowanie :smiley:

Podobają mi się soniaki ale też niezłe są teraz te nowe motorolki. Wybrał bym Motorole ale mam sentyment do Sony Ericsson. Wybrał bym Sony Ericsson ale tylko chyba dlatego że obecnie go mam.

  • ____________________

Mysle ze Motorola V3 bedzie dobrym wyborem :wink:

p 900i :smiley: :smiley: 8)