Motorola v3

witam, dzis sobie kupiłem motorolkę v3, i mam takie pytanie, czy wiecie moze gdzie moge sobie zgrac jakies dzwonki, gry, tapety za free ? kabel mam usb :wink: i gdzie moge znaleźć filmy w formacie " mpeg4 " równiez najlepiej za darmo :wink: pozdrawiam i dziekuje za linki :wink:

zedge.net :wink: rejestracja bezpłatna :stuck_out_tongue:

Najlepiej to na google poszukać :wink:

Tylko pamiętaj że z tą pamięcią to nie poszalejesz…

Nie chcę robić reklamy, ale na mojej stronie znajdziesz takie rzeczy. Co prawda dopiero się rozwija, ale niedługo będzie bardzo obszerna :wink:

Telefon ma mało pamięci więc Mp4 raczej wgrywać nie ma sensu.

Z tej stronki ściągniesz troche darmowców:

||| - Strona

a by mi ktoś mogł wytłumaczyć jak mam sobie jakas gre zgrac i zeby ona działała u mnie na telefonie ? pozdrawiam :wink:

Musisz mieć połączenie z telefonem, np. kabel.

Jeżeli nie masz to ściągasz grę i wrzucasz tu:

http://gsm.elektroda.net/upload/

Dalsze instrukcje będą pokazane już tam.

no ja mam kabel, ale wyskakuje mi taki komunikat: " Żądanie odrzucane przez telefon ( Nieobsługiwany typ multimediów ) " ;/ a mozęsz mi podesłaś jakiś link z jakaś obojętną grą do motoroli v3 … pozdro.

Kiedy jaki plik próbujesz wgrać?

tak, jak próbuje zgrac z komputera na telefon.

Jaki typ pliku? Grę?

no właśnie nie wiem ;/ a byś mogł mi podesłać jakis link z jakąś grą która będzie działać na v3 ?

Co wgrywasz, i jakie ma rozszerzenie

nie pomogliście mi w graniu gry, ale moze pomozecie mi w tym … wiec mam na ekranie takie dwie " ikonki " sa zaznaczone na zdjęciu, da sie to zlikwidować ?

http://img176.imageshack.us/my.php?imag … 002dl1.jpg

i jak ustawić, zeby mi pokazywało np. miejscowosc w której jestem ? motorola v3 ! :wink: dzięki :wink:

Pierwszej ikony nie zlikwidujesz (dostępność GPRS) druga to nieodebrane połączenia.

W Motkach nie ma takiej funkcji jak pokazywanie miejscowości, musisz zdobyć kod kanału informacyjnego na którym nadawana jest nazwa stacji nadawczej. Potem w ustawieniach wiadomości trzeba ten kod wpisać na listę kanałów i włączyć ich pokazywanie na ekranie. Trzeba się liczyć z tym, że w ten sposób zaśmiecisz sobie Inbox oraz zmniejszy się czas czuwania.

PS. Co do wgrania gry, zapraszam do przyklejonego tematu na górze.

właśnie to nie jest " nieodebrane połączenie " … bo zawsze mam odebrane, i nawet jak kasuję liste z przychodzących i wychodzących, to tez mam to cały czas … i właśnie nie wiem jak mam to zklikwidować ;/ pzdr.

mam problem gdy zmiejszam mp3 i wżucam na v3 to mi pokazuje że mp3 jest rozwalona