Motorola V360 problem z grami

Witam

mam taki maly problem

jak chce wrzucic na telefon gry i mam kabel bez zadnego oprogramowanie to gry sa na telefonie tzn nie wyswietla ich natelefonie ale wyswietlaja sie na karcie pamieci, czy do wrzucanie gier jest potrzebny jakis program jesli tak to jaki??

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … 147&hl=gsm tutaj masz linka w razie potrzeby zarejestruj sie

a mozesz podac linka do konkretneo programu do motoroli v360 bo sie nie znam na tym zabardzo :confused:

Złączono Posta : 28.10.2006 (Sob) 23:08

mam juz program Motorola Phone Tools ale nie wiem jak wgrac przez niego jakas gre kto wie jak prosze o pomoc !!

Złączono Posta : 11.11.2006 (Sob) 17:33

doszlem do tego ze mam zablokowana jave w telefonie ale nie wiem jak ja odblokowac wie moze ktos prosze o pomoc! !!

przez MPT nie wrzucisz gier java na motorolę to podstawa, gry wrzucasz na kartę pamięci do folderu “kjava”, później w tel wchodzisz w Gry i aplikacje/[Karta pamięci]/[instaluj nową aplikację] i wybierasz sobie jakąś tam grę

a przez co mam wrzucic?

Po ściągnięciu gry po prostu ją przekopiuj do folderu “kjava” na karcie pamięci (przy pomocy chociażby Eksploratora Windows). Potem wchodzisz w telefonie do aplikacji i telefon już sobie poradzi :slight_smile:

no juz zrobilem bo mialem taki problem ze nie bylo folderu kjava na karcie i wystarczylo zformatowac karte i folder sie sam utworzyl