Movie Maker nie działa dzień po aktualizacji sterowników karty graficznej

Witam.Odkąd pobrałem Movie Makera nie działał wyświetlał się błąd : Program Movie Maker przestał działać i musiałem go zamknąć po aktualizacji sterowników karty graficznej program zadziałał na następny dzień już nie.Potem pokazała się dostępna nowa aktualizacja więc pobrałem i znowu po pobraniu Movie Maker działał na następny dzień nie.I kilka dni temu znowu ta sama sytuacja.Co może być przyczyną i jak to naprawić ? System Windows 7 Home Premium 64-bit                                                                                                                                                   

Karta Graficzna : NVIDIA GeForce GTS 450                                                                                                                                                                 

Procesor : AMD Phenom II X6 1100T                                                                                                                                                                       Dysk Twardy : SAMSUNG HD502HJ (500 GB)