Movie Maker tworzy film tylko z połowy projektu

Jak w tytule.

Windowsowy Movie Maker v. 2.1.4, WinXP, SP3, RAM 2GB, dysk 160GB. Po opracowaniu pojektu filmu w tym programie i jego zapisaniu zgodnie z procedurą chcę utworzyć film który ten program zapisuje np. we wskazanym katalogu z rozszerzeniem wmv. Materiał użyty do tego filmu to zbiór klipów z kamery w formacie 16:9 o rozdzielczości 720x576. W ustawieniach programu te parametry podałem i program zaczął tworzyc film. Wszystko przebiegało normalnie bez żadnych komunikatów o błędach itp. Po ukończeniu pracy odpaliłem film (dobrej jakości, właściwych proporcjach) i okazało się że film zawiera tylko mniej więcej pierwszą połowę projektu. Reszta nie została “przerobiona”. Ponawiałem próby ale za każdym razem jest tak samo. Podkreślam zadnych niepokojących komunikatów, wszystko przebiega niby normalnie, na koniec info że tworzenie filmu zostało zakończone pomyslnie a jednak nie. Może ktoś wie w czym problem?

pozdrawiam

Hej,

:arrow: Jakiej długości powinien być plik wynikowy?? I ile waży ten plik, w którym zawarta jest tylko połowa projektu??

:arrow: Próbowałeś zmniejszyć projekt do - na przykład zrobić z niego dwie części??

:arrow: Ile masz wolnego miejsca na partycji systemowej?? I na której partycji przygotowujesz gotowy plik?? Ile na niej jest dostępnego, wolnego miejsca??

Pozdrawiam,

Dimatheus