Mozbackup - hasło

Cześć,

Mam taki problem: robiłam którejś nocy na szybko backup Thunderbirda za pomocą Mozbackup. Wcześniej czytałam posty pod opisem programu i widziałam, że ktoś miał problem z hasłem, którego program żądał mimo że osoba ta nie ustawiała hasła. Teraz mam to samo. Wydaje mi się, że jeszcze cieszylam się, że nie będę musiała niczego zapamietywać, ale teraz aplikacja żąda hasła. Czy można jakoś je uzyskać teraz? :? Co lepsze, znalazlam na biurku jakiś zapisek, ciąg znaków jakby hasło, ale nijak nie mogę sobie przypomnieć, do czego to było. Oczywiście nie działa to po wpisaniu… Nazwijcie mnie blondynką, ale potrzebuję pomocy (technicznej!) :confused:

Woła hasła w czasie tworzeni kopii profilu czy odzyskiwania profilu z kopii?

Jeśli to pierwsze, to po prostu pomijasz podawanie hasła, jeśli to drugie, to znaczy, że zostało wpisane hasło w czasie tworzenia kopii i teraz musisz je podać.

Dziękuję za zainteresowanie tematem i proszę o ponowne przeczytanie mojego posta. Czy prosiłabym o pomoc przy monicie o stworzenie hasła??? O to właśnie chodzi, że hasło nie zostało utworzone teraz zaś program go żąda…