MozBackup

Mam taki Problem z Mozillą Firefox. Otóż przed Formatem kompa zapisałem sobie za pomocą programu MozoBackup moje ustawienia z Mozilli Firefox i z Thunderbirda i teraz mam problem żeby je wczytać. Czy ktoś mógłby napisać jak to zrobić. W MozoBackup jest RESTORE z tym, że nie chce mi to chodzić :confused:

Oj a wiesz ze po formacie sie wszystko usuwa !!

Jezszcze raz… Zapisałem BACKUP danych z Firefoxa i jest to w formacie .pcv . Podobnie uczyniłem z Thunderbirdem. Moje pytanie jest następujące: W jaki sposób mogę Zaimportować do Programów zapisane dane. Programem, którym się posługiwałem to MozoBackup. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Złączono Posta : 26.04.2006 (Sro) 22:15

Moim problemem jest hasło. Rozszeżenie PCV jest to rozszeżenie spakowanego pliku iu wymaga hasła. Podczas robienia backupu podałem hasło a teraz nie chce mi go czytać :(. Czy ktoś zna może jakiś program do czytania haseł w formacie PCV ??

Otwórz ten program i w drugim oknie masz “Przywróć profil”

:roll:

No właśnie w tym jest problem :wink: Jakby to było taie proste to looz. Problem jest już rozwiązany i temat uważam za zamknięty. Problem leżałw tym, że poprostu haśło jakie wpisałem było z małych liter a teraz z niewiadomych przyczyn musiałem wpisywać z dużych. Ale już wszystko działa. Dziękuję za dobre chęci i pozdrawiam.