Może mi ktoś wskazać latpopa do 3000zł - do najnowszych gier

Witam, nie znam się na lapkach zbytnio. Mógłby mi ktoś wskazać konkretne modele laptopów do 3000zł żebym mógł spokojnie grać w najnowsze gry na najwyższych detalach np Gta 4. ?

samsung r522 z hd 4670 1gb ddr3 coś lepszego opłacanego > 5k.

Laptop do gier :o ?? Nie żartuj…Do gier tylko blaszak.LAPTOP NIE SŁUŻY DO GIER. Po półroku na laptopie nie otworzysz juz tych “Najnowszy gier” a w blaszaku po półroku za mniejsze pieniądze wymienisz sobie karte graficzną, procka, itp i masz jak nowy…

Do gier to tylko konsola :stuck_out_tongue:

Niemniej taniej wyjdzie ci PC niż laptop do gier.

Czyli cała seria GTX, Radeon nie służy go gier #-o IMHO konsole cofają rynek gier :stuck_out_tongue:

Laptop 3000zł i gry to zupełnie niebliskoznaczne pojęcia :wink:

Laptop do gier = 7000zł, blaszak do gier = 3000zł :wink:

Ta tylko, że na konsoli nie musisz się bawić w ustawieniach żeby płynnie grać tam masz max grafikę i się niczym nie przejmujesz i konsole nie cofają rynku gier :stuck_out_tongue: To gry głównie napędzają rynek PC’towy, natomiast konsolowy różni się i nie ma co ich porównywać bo na konsoli możesz przez 6 - 7 lat grać i dop. wyjdzie nowa konsola natomiast nowe podzespoły do kompa wychodzą co parę miesięcy :stuck_out_tongue: Niemniej odbiegamy od tematu :smiley:

Tak jak mówiłem lepiej już złóż za te 3k blaszaka a nie kupuj laptopa :stuck_out_tongue:

Panowie czy Wy nie czytacie ? Napisał że chce laptopa, poza tym za 3000 zł można fajnego laptopa kupić na którym spokojnie pogra w GTA 4.

Tak jak technik_elektro taki Samsung. Bądź jakiegoś Acera z GForcem 240 gt