Może ni w temat ale proszę o odp

Witam, jak widać jestem nowym użytkownikiem i potrzebuje pomocy dobrego gracza lub admina/moderatora, gram w NFSU2 i chciałbym dostać save 100% do gry… Wiec wziołem się w poszukiwania i znalazłem, teraz gdzie mam to rozpakować/zainstalować. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Zależy od systemu ale poszukaj miejsca gdzie jest zapisany profil z gry i wrzuć rozpakowany folder do tej lokacji(zazwyczaj tak ludzie pakują że wszystko gra jak należy).Jak nie będziesz mógł sobie poradzić to napisz jaki masz system i postaram Ci pomóc.

Naciśnij na start następnie na wyszukaj pliki lub foldery następnie wybierz pliki i foldery.

W polu Cała nazwa pliku lub jej część wpisz NFS Underground 2 następnie kliknij na

Bardziej zaawansowane opcje i zaznacz Przeszukaj foldery systemowe i Przeszukaj ukryte

Pliki i foldery i Przeszukaj pod foldery i kliknij na wyszukaj następnie w wynikach wejdź do

Folderu, który znajduje się w C:\Documents and Settings\ w moim przypadku jest to

C:\Documents and Settings\Diverse (nazwa użytkownika)\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji

\NFS Underground 2 Umieść tam folder z savem