Mozilia Firefox

mam problem z Mozylią firefoxem 1.5.0.4.Zniknęły mi zakładki.Po zaznaczeniu w widoku…zakladkipojawiają się.po restarcie przeglądarki na nowo znikają.Oprucz tego zmniejsz się okno.Po powiekszeniu jest OK,natomiast po restarcie nadal jest zmniejszone.CCzy można to jakoś naprawić?

podejrzewam ze to wina jakiegos złosliwego wiruska, ja to przeszedłem 2 dni temu, znikneły mi ulubine linki z paska, musiałem od nowa skórki usatwic, bo stanadardowa została. Przeskanuj kompa, an obecnosc Malware, Spy-ware itp. +trojanki :slight_smile:

są tu

C:\Documents and Settings\Nazwa_konta\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\losowe_znaki.default, plik bookmarks.html

ale posłuchaj rady sikwitit

i skan na szkodniki

Malware ,panda nic nie znalazla,Ad-Aware znalazł Win32.Generic.PWS

A jak zaimportować bookmarks żeby mozylia otwierala się normalnie

odinstaluj,wyczyść,usun co trzeba…

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=74599

zakładki>zarządzaj zakładkami>plik>importuj

Anti trojan Hunter też nic nie znalazł

Złączono Posta : 19.06.2006 (Pon) 22:07

Jak kliknę importuj to jest tam tylkoz IE

a linikę niżej jest

“z pliku”

nie ma jakby było to bym tak zrobił.

zainstaluj nowszą wersję firefoxa to wtedy będzie tylko skopiuj sobie najlepiej cały folder z

Przeinstalowałem FF ale najpierw wszystko wyczyściłem,skopiowałem tylko samego bakupa .FF działa ale zakładek niema.Bedę musiał się pobawić z zakładkami bo w tej kopii sa same znaki.Dzięki pozdrawiam

jak już wszystko będziesz miał w zakładkach

to proponuję wejść w zakładki>zarządzaj zakładkami

i wyeksportować sobie całą zawartość zakładek do pliku

aby w razie czego nie potracić i w każdej chwili można było zaimportować

Dzięki to działa.Zrobiłem jak poradziłeś.

Złączono Posta : 20.06.2006 (Wto) 11:55

Chyba się za szybko pochwaliłem,bo to sie otwiera w Wordzie i jest zakodowane.Zajrze wiecvzorem bo idę do pracy na 2 zmianę.

stasiu pl - zmień tytuł na bardziej konkretny bo temat wyląduje w śmietniku.