Mozilla Firefox 3.5.2 - Okna

Witam.

Mam problem z FF , podczas przeglądania stron w kilku zakładkach otwiera samoczynnie nowe okno przeglądarki, dzieje się to przy otwieraniu nowej zakładki, kliknięciu gdziekolwiek na stronie , czasem zupełnie automatycznie .

Nie wiem jak temu zapobiec, ale podejrzewam, ze chodzi o tzw. tryb prywatny który otwierany jest w nowym oknie .

Zatem pytanie-jeśli prawidłowo to zdiagnozowałem- jak go wyłączyć , pradopodbnie bede musial uzyc komend w about:mozilla - jaki wiersz odszukac

i czy wystarczy przełączyć go na false ???

U mnie tryb prywatny działa tak samo jak zwykły - oczywiście chodzi o przeglądanie. Nie spotkałem się do tej pory z takim objawem ani u siebie ani u znajomych.

Czy aby na pewno to wina ustawień przeglądarki? Dziwnie się ona zachowuje. Hm…

Masaj , może jakiś adware z programu? Sprawdź jakimś programem.

Jeśli chodzi o to, że czasem karta “przeskakuje” do nowego okna, to ten problem pojawia się w trybie zwykłym (u mnie).

Zapewne chodzi o to https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/12276 .

Nie mam tego add-ona ale efekt tz. kilk na karte i ruch mysza -nowe okno jest bardzo zblizony do tego problemu- jak go rozwiązać .

nie chce instalować nowego rozszerzenia - tyle co mam -4- mi wystarczy.

To googluj po inne rozwiązanie, gdzieś na stronach mozilli jest, niedawno widziałem. Ja mam ok 35 rozszerzeń i nie narzekam :slight_smile:

Raczej nie ma tą związku z trybem prywatnym. Tradycyjnie wykonaj standardową diagnostykę firefox. Może jakieś rozszerzenie powoduje błąd. A zmieniałeś wcześniej jakieś ustawienia w about:config?