Mozilla Firefox 3.5- nie pobiera plików

(CRANK127) #1

Witam!

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, bo zmagam się z nim od kilku miesięcy i nie mogę mu zapobiec.

Mianowicie chodzi o to, że Mozilla tylko sporadycznie pobiera pliki, a zazwyczaj jak klikam na "pobierz plik" to pojawia się tylko biała strona i nic się nie dzieje.

Problem zaczął u mnie występować w momencie, kiedy używałem jeszcze Mozilli 3.0. Reinstalacja Mozilli jak i zainstalowanie najnowszej wersji nie pomogło i problem nadal występuje jak występował. Z tego co pamiętam, to Mozilla zaczęła mi tak szwankować po tym, jak złapałem jakiegoś syfa, którego oczywiście zneutralizowałem.

Proszę o pomoc, bo nie mam zielonego pojęcia w czym tkwi problem.

(Mariuszkowalski999) #2

Hmn ja też tak mam w tej mozilli dlatego sciagam przez opere albo przez jakis program , zmien przegladarke i bedzie oks

(system) #3

Stwórz nowy profil.

Ikonka FF i Właściwości - dodaj do "firefox.exe" -P. Ma wyglądać ".../firefox.exe -p"

Jak normalnie uruchomisz z ikonki masz możliwość stworzenia nowego profilu - najlepiej w innym miejscu.

Wtedy popróbuj czy dalej masz problemy.

Ewentualnie masz "Dodatek":

(CRANK127) #4

ten dodatek działa fajnie, ale nie mogę stworzyć tego nowego profilu.

to "firefox.exe" to ma być to w polu: "element docelowy"?? Jeśli tak, to jak dodam tam "-P" tak jak pisałeś, to wyskakuje komunikat, że nazwa jest nieprawidłowa.

(system) #5

Chyba nie masz spacji po ".exe" i przed "-p"

U mnie "Element docelowy" wygląda tak: D:\Programy\Firefox3\firefox.exe -p

Edit:

Warto jeszcze założyć nowy profil w przeglądarce. Stworzyłem w D:\Programy\Firefox3\Profil nowy profil. Nie muszę się martwić jak system padnie - wystarczy jedno uruchomienie programu i wszystko wraca na swoje miejsca.

Wystarczy mi wtedy dołożenie dwóch ikonek: na pasku szybkiego uruchamiania (bez -p) i w menu (z -p) - i przeglądarka chodzi jak przed reinstalacją windy.