Mozilla Firefox a linki GG

Witam, mam problem z otwieraniem linkow z gg w mozilli firefox. Przeszukalem juz internet i probowalem roznych metod tam zamieszczonych, ale zadna nie jest skuteczna. Wszystko otwiera sie w IE mimo, iz to FF jest domyslna przeglądarką. Wchodzilem tez w dodaj\usun programy --> określ dostęp do progsów i ich ustawienia domyslne i tam rowniez zmienialem na FF. I nadal nie dziala. Jak odinstaluje IE to linki z gg mi sie w ogole nie otwierają.

Mam najnowszą wersje ff i gg 6.0 build 131.

Moze ktos wie jak roziązac ten problem…

widocznie ta wersja GG nie otwiera linków w innchy przeglądarkach niż IE :roll: częsty błąd programistów :stuck_out_tongue:

Ja tez mam FF i taki problem mi nie doskwiera :stuck_out_tongue:

Chyba musisz sobie ściągnąc najnowszą wersje GG

Pobierz Gadu-Gadu 6.1 (build 158)

Przed chwilą ściągnąłem najnowszą wersję, a nadal nie działa :?.

A jaką masz domyślną przeglądarke do otwierania linkow??

:arrow: Hiperłącza otwierają się w programie Internet Explorer zamiast w domyślnej przeglądarce

:?

Czy kolega prosi o alternatywny program. Pyta jak to zrobić z GG.

Post kosz.

Zawsze można zmienić komunikator na inny, ale to wcale nie jest rozwiązanie. Autor poprosił o pomoc z konkretnym programem a takie rozwiązanie problemu jakie ty podałeś to ostateczność.

no coz. tak czy owak thX wszystkim. zawsze moge uzyc sposobu ctrl+c --> ctrl+v i wkleic do mozilli ;-). pozdrawiam

A próbowałeś to co napisałem:

A wystarczy na forum poszukać :!: :!: :!:

Kolega Sebastian Szaniawski podał kilka ciekawych linków w topicu Microsoft: Rozwiązywanie Problemów - Windows XP cz. I

Przeczytaj punkt drugi. To na pewno rozwiąże Twój problem. :smiley:

oto linka http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=22080

U osób które pobierają aktualizacje windy z netu problem nie występuje 8)

I to nie wina gg tylko Microsoftu :evil:

hehe tak, sciągnałem ta łatke (tylko ze do windy 2000 (bo tej uzywam) a nie xp. I po uruchomieniu dostalem komunikat, ze nie moge zainstalowac bo mam nowszą wersje na kompie a latka jest tylko do sp3 (ja mam sp4). Więc jest ona dla mnie bezuzyteczna.

Jak wspomnialem - problem nie jest jakis bardzo poważny, zawsze mozna skopiowac do mozilli ff. chcialem tylko wiedziec, czy istnieje mozliwosc aby automatycznie sie w tej przeglądarce otwieraly. Jak widac, na moim systemie jest to chyba niemozliwe :D:D.

tak czy owak dziekuje za pomoc…

zobacz tutaj http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=16498

thX, zaraz wyprobuje :wink:

Zajrzyj tutaj

To dziala. ten progs, ktory patchuje gg dziala!! juz linki otwieraja sie w mozilli!! WIELKIE THX! :smiley: pozdro.