Mozilla Firefox - Allegro źle działa

Mama mnie zawołała, bo miała problem na Allegro. Klikała obserwuj i to obserwowanie ładowało się w nieskończoność. Próbowaliśmy restartu, nic nie pomogło. Mama postanowiła wyczyścić ciasteczka. Po wykonaniu tej operacji zamiast obserwowanych była pusta biała strona, ale gdy nam się udało, obserwowane zniknęły mama nie może dodawać nic do obserwowanych, a próba napisania do pomocy Allegro kończy się pustą, białą stroną. Rozkładamy ręce, nie wiemy co ronić. Mama dwa tygodnie zbierała te obserwowane rzeczy, bo chce zarabiać na Allegro licytując te rzeczy. Co mamy zrobić?

Obserwowane aukcje zapisane są na serwerze Allegro o ile piszesz o obserwowanych , anie o ulubionych.Sądzę więc, że to nie problem. FF radziłbym odświeżyć i pobrać i  zainstalować nową wersję.

Jak to nie pomoże poszukaj tematu pomocy związanego z usuwaniem robaków internetowych.

Wersja Firefoxa jest aktualna. Zapomniałem powiedzieć, że zresetowałem Firefoxa do ustawień fabrycznych. Myśleliśmy, że to nie pomogło, jednak trzeba było poczekać. Zdałem sobie dzisiaj sprawę, że problemy z internetem na Allegro mogły być spowodowane wtyczką AdBlock, która była na Allegro aktywna. 

 

Mama dalej skarży się na zwalnianie internetu na Allegro. Najczęściej tak się dzieję, gdy używam konsoli lub Wi-Fi w smartfonie, ale zdarzają się przypadki, że nie korzystam z internetu a są zwolnienia. Może jednak sprawdzić Malwarebytsem Anti-Malware obecność robaków. 

A spróbujcie to zrobić na przeglądarce Internet Explorer i daj znać czy problem występuje