Mozilla Firefox co chwile się włacza + problem z google


(Kakakamil) #1

Witam.

Moim problemem jest co chwile wyłączająca się przeglądarka Mozilla. Najczęściej, nie wiem czy zawsze jest to przez otwarcie jakiejś strony. Otwieram parę zakładek ,albo jedną stronę i wtedy Mozilla się wyłącza i pokazuje się komunikat by wysłać zgłoszenie do Mozilli oraz dwa przyciski, uruchom ponownie Mozilla lub zakończ pracę . Takie wyłączanie pokazuje się średnio 3 razy na minutę. Szukałem w Google tematów na forum z takimi problemami ,ale jak znalazłem to nie było odp. Instalowałem różne wersję Firefox i cały czas to samo. Zdarza się tak też czasami na innych przeglądarkach. Nie wiem czy tak samo często bo korzystam prawie i wyłącznie z Mozilli. Przeskanowałem kompa były jakieś wirusy ,ale po skasowaniu dalej to samo. Proszę o pomoc.

PS. Mam też problem z Google. Gdy klikam na jakiś wynik wyszukania to tak jakby najpierw pojawiała kompletnie inny link, jest białe tło i dopiero po ok 5 sek pojawia się wyszukana strona. Wcześniej pojawiał się tylko ten link a strona się nie ładowała

Przykład po wpisaniu słowa procesor w Google klikam w drugi link i najpierw pojawia się

http://ithinkithought.com/?c=9fb33daff1 ... uid=969250 oraz białe tło a po ok 10 sek dopiero stronka http://www.procesor.com.pl/ ktoś wie co jest nie tak ?