Mozilla Firefox nie chce się otworzyć

Mam problem. Otóż, gdy zainstalowałam Mozille Firefox wersje 2.0.0.16 okno otwierało mi się, niby się strona ładowała, ale w pewnym momencie zatrzymywało się i było pusto. Zamknęłam okienko, próbowałam znów otworzyć ale wyskakiwało, że Mozilla jest zainstalowana, ale trzeba zamknąć wszystkie okna lub zrestartować system. Uruchomiłam ponownie system, ale nic to nie dało. Sytuacja ciągle się powtarzała. Natomiast gdy zainstalowałam najnowszą wersje to jest wszystko ok … Problem w tym, że wole tamtą wersje … Z tą najnowszą czuję się jakoś nieswojo… Proszę pomóżcie mi, co mam zrobić, żeby działa mi wersja 2.0.0.16.

Przeprowadzić dokładnie Standardową Diagnostykę.

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

VPN nie pomaga … nawet w trybie awaryjnym nie chce się otwierać :frowning:

W takim razie zrób kopię profilu, a następnie usuń Firefoksa według tych wskazówek:

viewtopic.php?f=7&t=74599&p=528768

Potem zainstaluj go ponownie. Możesz stopniowo przywracać tylko niezbędne dla Ciebie elementy ze starego profilu. Tutaj wskazówki:

http://mozillapl.org/wiki/Przywracanie_ … go_profilu

Też tak czasem mam, wtedy wchodzę w Menedżer zadań > Procesy > firefox.exe > Zakończ proces

Zakańczam proces, uruchamiam od nowa i wszystko działa jak powinno.

Już pomogło :slight_smile: Dzięki wielkie :))