Mozilla Firefox problem z logowaniem i z grami

Witam, mam problem z Firefoxem. Nie mogę zalogować się na kilku portalach - ładuje się, ładuje i wyrzuca na stronę główną. Ponadto nie mogę grać w żadne gry - próbowałam bo podejrzewam, że ma to chyba związek z Adobe Flash Payerem. Bo gdy AFP chciał mi się zaktualizować to niby się pobierało i na końcu wyskoczył komunikat: “Podczas pobierania instalatora wystąpił błąd. Sprawdź połączenie z Internetem i spróbuj ponownie”. Oczywiście z netem jestem połączona, instalowałam na wyłączonych programach i już nie wiem co jest grane.

Na chromie znów mogę się logować i niektóre gry wczytuje ale też nie wszystkie. Czy możecie mi jakoś pomóc? Tylko proszę o instrukcje krok po kroku jeśli to możliwe. Z góry wielkie dzięki :slight_smile:

Zrobiłam sobie kopię zapasową w razie czego firefoxa, próbowałam go odinstalować i zainstalować na nowo ale to nic nie daje

Jeśli chodzi o AFP to ściągnij wersję, która nie potrzebuje dostępu do internetu czyli pełną instalkę. Powinna być na vortalu. :slight_smile: Oczywiście przed instalacją Flasha najpierw go odinstaluj :slight_smile: