Mozilla firefox problem z odtwarzaniem filmów

Witam mam problem z mozilla firefox i odtwarzaniem filmów wideo na takich stronach jak hitbox, ipla.tv na przeglądarce google chrom działa wszystko poprawnie, w mozilli mam zainstalowanego adblocka i youtube flash player, obydwa dodatki wyłączałem i problem nadaj występuje, mozilla najnowsza wersja , flash aktualny, java aktualna,  silverlight aktualny, dam tez screena z dodatkami może  coś z tego trzeba skasować. Czym takie coś może być spowodowane ? Liczę na pomoc pozdrawiam 

 

wtyczki.JPG

wtyczki 2.JPG

Na czym dokładnie polega problem? Czy pojawia się jakiś błąd (jaki?)?

Problem polega na tym gdy wchodzę na hitbox albo iple to dany film lub live nie chce się załadować, nawet nie mogę nacisnąć przycisku play, może to wina jakiegoś dodatku albo wtyczki ?

Sprawdź w trybie awaryjnym https://support.mozilla.org/pl/kb/Tryb awaryjny Jeśli zadziała to jest problem z dodatkami.

W trybie normalnym live na hitbox działa, lecz zapisane wcześniejsze wideo klipy na hitboxie nie działają ani w trybie normalnym ani w trybie awaryjnym cały czas się wczytuje i nie może wczytać, na google chrome działa prawidłowo