Mozilla Firefox przekierowuje na linkbucks

(Mati Fifa08) #1

Znów proszę o pomoc, bo dziś rano mozilla firefox zaczęła przekierowywać mi na linkbucks. Tym razem mogę wchodzić w google i youtube, jednak nie działają mi linki na tablicy na FB. No i oczywiście występuje mi przekierowywanie na linkbucks na stronach. Wszystko dzieje się na komputerze stacjonarnym, bo laptopa narazie nie mam zamiaru otwierać, mając doświadczenie z końca stycznia. Proszę o pomoc. 

Edit. Narazie opera chodzi bez zarzutu, nie ma przekierowywań i działają linki na FB, ale nie wiem jak długo ten stan będzie trwał.

Edit 2. Niestety już na mozilli nie działa mi google tak jak to było poprzednim razem

(Dimatheus) #2

Nowy problem = nowy temat. Wydzielone z: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/462941-przekierowanie-na-linkbucks-mozilla-firefox/

(Acorus) #3

Zresetuj router.

(Mati Fifa08) #4

Mam pytanie odnośnie resetu routera, bo nie mam żadnych haseł do routera, ponieważ ustawiał to wszystko dostawca internetu i czy po restarcie będzie on mi normalne chodził

Edit. Zrestartowałem router poprzez wyłączenie zasilania, google znów w mozilli chodzi, ale linkbucks pozostał 

(Acorus) #5

A skąd masz internet?

(Mati Fifa08) #6

To jest lokalny dostawca koło Łodzi, Stormnet.

(Acorus) #7

To z jego serwerów przychodzi.Niech sobie to usuną.