Mozilla Firefox przekierowuje na linkbucks

Znów proszę o pomoc, bo dziś rano mozilla firefox zaczęła przekierowywać mi na linkbucks. Tym razem mogę wchodzić w google i youtube, jednak nie działają mi linki na tablicy na FB. No i oczywiście występuje mi przekierowywanie na linkbucks na stronach. Wszystko dzieje się na komputerze stacjonarnym, bo laptopa narazie nie mam zamiaru otwierać, mając doświadczenie z końca stycznia. Proszę o pomoc. 

 

 

Edit. Narazie opera chodzi bez zarzutu, nie ma przekierowywań i działają linki na FB, ale nie wiem jak długo ten stan będzie trwał.

Edit 2. Niestety już na mozilli nie działa mi google tak jak to było poprzednim razem

Nowy problem = nowy temat. Wydzielone z: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/462941-przekierowanie-na-linkbucks-mozilla-firefox/

Zresetuj router.

Mam pytanie odnośnie resetu routera, bo nie mam żadnych haseł do routera, ponieważ ustawiał to wszystko dostawca internetu i czy po restarcie będzie on mi normalne chodził

 

Edit. Zrestartowałem router poprzez wyłączenie zasilania, google znów w mozilli chodzi, ale linkbucks pozostał 

A skąd masz internet?

To jest lokalny dostawca koło Łodzi, Stormnet.

To z jego serwerów przychodzi.Niech sobie to usuną.