Mozilla Firefox?

Jak ustawić by w każdym nowym panelu zamiast

pustej strony pojawiała się strona startowa???

Jak masz włączoną Mozillę nacisnij F1.

Spis treści>>>Przeglądanie w panelach , znajdz temat>>>Grupa paneli jako strona domowa.

O to Ci chodziło??

Niestety nie o to mi chodziło:)

ja chcę żeby po każdym otwożeniunowego panelu pojawiala się ta sama strona [np. wp.pl]

chyba nie takiej możliwości, nic nie znalazłem

Na zakładkach kliknij prawym przyciskiem myszy na wp.pl >>> z menu wybierz >>>Otwórz w nowyn panelu . Klikaj ile chcesz. :smiley:

Phylby, również nie o to chodziło koledze.

Proponuję prześledzić podobny wątek TU

Wynika z niego jednoznacznie, że raczej nie ma sposobu, bez instalowania dodatku Tabbrowser Preferences.

kasjopea

Tym sposobem co opisałem można otwierać wiele paneli z tą samą stroną :

Tylko trzeba ją dodać do zakładek.Bo klikasz właśnie nan nią i

tę właśnie stronę .Nie trzeba naciskać “nowy panel”

A dodatek też sie może przydać. :smiley:

Opisujesz dość oczywisty sposób otwierania odnośników w nowym panelu, który działa i na stronach i na zakładkach, a który o wiele szybciej można uzyskać kliknięciem rolką na dany link lub zakładkę.

Ale po co zaśmiecać sobie jeszcze bardziej pasek z zakładkami, jeśli można skorzystać z kombinacji ctrl+T lub gestu myszy (w górę). Sama stosuję zawsze ten drugi sposób i jest o tyle lepszy od opisywanego przez Ciebie, że nie trzeba “nalatać się” po oknie przeglądarki, żeby uzyskać konkretny efekt. A dodatek przyda się jak najbardziej :wink:

kasjopea

Masz rację. :slight_smile:

Osobiście te gesty myszy mi nie pasują.

Różnie to bywa jak mi na biurku stoi :kawa: albo :piwko: :lol:

lub menedżer sesji

http://mozillapl.org/projekty/Dodatki/Spis/Inne?v=lji

Eeee… yyyyyy… co ma menedżer sesji wspólnego z otwieraniem strony domowej w każdym nowym panelu? :roll: