Mozilla i inne przegadarki

Witam! Mam problem z wczytywaniem stron w przeglądarkach(raczej wszystkich). Muszę klikać kilka razy w odnośnik, zakładkę itp. aby strona wczytała się, czasem zdarza się nawet że strona załaduje się za pierwszym razem, ale nie wszystkie elementy się wyświetlą. Posiadam Mozillę 2 i IE 6

Jak sie łączysz z netem ? modem, stałe łącze ? Druga sprawa jaka masz szybkość. trzecia sprawa przepustowośc albo awaria karty sieciowej. Może byc tez brak zainstalowanej wtyczki Flasha 9 tu i tu

Mam stałe łącze szybkość 384 kb/s a kartę sieciową mam zintegrowaną z płytą główną, wcześniej było dobrze, Flasha przeinstalowałem na wersje 9 ale jest tak samo jak było

u mnie było to samo i tylko formatowanie pomogło :frowning: :frowning:

:frowning:

A nie dało by się tego naprawić bez formata ;/ Pytajnik

Myslałeś nad Firewall’em??

Wikusia myślałem na firewall’em ale też nic nie pomogło

A jakiego masz antywirusa ja miałam Pande 2007 i praktycznie blokowała dostep do wszystkiego… :stuck_out_tongue:

Nie dzielisz się z nikim łączem (nikt ci go nie podkrada)?, Czy któraś część twojej sieci jest bezprzewodowa? Czy nie masz żadnego robala łączącego się z internetem ?

Ostatecznie można sprawdzić czy to wina łącza a nie systemu odpalając jakiegoś Linuxa live-cd z obsługą sieci…

A ja mam problem z Operą. Gdy chcę skopiować tekst i obrazki, to zaznaczam i nie zaznacza mi obrazków. Co muszę zrobić, aby zaznaczać obrazki?

Antywirusa nie mam. Nic co pisał Format, tylko mam wątpliwości z tym robalem łączącym się z netem, jest jakiś inny sposób na sprawdzenie tego ??

A co dzieje się pod Operą, Firefoksem?

Najlepiej wklej logi.

Proponuję zapoznać się z tym tematem

Oto log:

Mam nadzieję że coś z tego wywnioskujecie :slight_smile: i bedzie dało się to naprawić

Proszę o usunięcie posta.

krzychu13 daj sobie spokój. :?

krzychu193 :

  1. Startujesz do trybu awaryjnego i wyłączasz przywracanie systemu.

  2. Pliki/foldery na czerwono skasuj z dysku.

  3. Wpisy skasuj Hijackiem.

Dodatkowo wklej log z Silent Runners.

Możesz jeszcze ściągnąć program Windows Woorms Door Cleaner. Włącz go następnie zmień znaczniki z disable na enable. Następnie uruchom kompa ponownie.

Zamknie to porty najbardziej narażone na “ataki” robaków. :slight_smile:

Działało dobrze przez 5 minut kiedy wyrzuciłem to:

ale jest znów tak samo jak było :frowning: tylko ze tym razem nie ma tego wpisu :cry:

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 11:26

Myszak a nie dało by się przywrócić tego ??

bo już to usunąłem, czy jeśli usunąłem ten wpis jako pierwszy to nic się nie stanie ??

:wink:

Zrób resztę - uporaj się z tymi plikami na czerwono i wrzuć log z Silenta. :wink:

Log z Silent Runners:

A co do Windows Woorms Door Cleaner to zmieniłem na “enable” ale mam jakiś wykrzyknik :? :

beztytu322uun7.jpg

krzychu193 może zostać ten na żółto. Nie ma żadnej obawy. :slight_smile: