Mozilla - problem z ładowniem się stron

Mam problem z Firefox’em i Thunderbird’em. Sytuacja wygląda tak, że odpala mi się strona startowa, ale każda inna strona nie chce się załadować. Odpalają się tylko linki ze strony głównej jednak, bez obrazków. Trwa to około minutę, później wszystko gra. Z thunderbird’em ten sam problem, potrzebuje około minuty na “przepchanie sieci”. Z Internet Explorerem tak się nie dzieje, na innych komputerach w sieci nie ma problemu (z ff i tb). Jakieś pomysły??

Posiadasz najnowsze wersje tych programów?

Sprawdzałeś, czy firewall nie blokuje?

Od początku, czy od danego momentu?

Mam najnowsze wersje, Firewall’e nie blokuje. Dzieje się to gdy tylko włączam Firefox’a. Trwa około minutę i gdy przeglądarka jest otwarta wszystko jest ok, gdy ją zamykam i jest zamknięta dłuższy czas to po ponownym uruchomieniu jest to samo.

kup sobie noda lub zainstaluj na moment triala i przeskanuj na obecnosc wirow a jakiego antyvira uzywasz? jak avasta to ci powiem tak Szybko odinstaluj to badziewie bo sie skonczy reinstalem systemu…:confused:

a nie używasz proxy ?? w firefox ??

OT-y poleciały.

Tematem nie jest opinia o Avast.

Używam Avasta :stuck_out_tongue:

Jak mam sprawdzić czy używam Proxy??

Dodane 09.03.2011 (Śr) 19:05

Faktycznie, problem z Proxy. Znalazłem, zmieniłem, śmiga :]

Dodane 14.03.2011 (Pn) 19:37

Jednak to nie problem z Proxy. Jakiś czas było dobrze, teraz znów jest ten sam problem. W ustawieniach FF mam “Bez Serwera Proxy”