Mozilla problem z uruchomieniem

Gdy chce uruchomic mozille ff1.5 to nic sie nie dzieje inne ikony dzialaja poprawnie a mozilla nie chce probowalem uruchamiac ja z d://program files/mozillafirefx 1.5 /mozilla .exe i tez nmie chce.

mam zainstalowane duzo wtyczek wiec nie chce re installa co zrobic??

Złączono Posta : 02.02.2006 (Czw) 18:14

dodam ze bezposrednio przed problemem zupdatowalem mozille trza ja bylo zresetowc :pisalo że :czy chcesz zainstalowac aktualizacje czy jakos tak

Widze ze nie pierwsza osoba ma problem po aktualizacji :roll:

Niestety siadł całkowice program roserzen nie da rady odzyskać i zazwczaj nigdy się ich nie da. Co za problem jescze raz zainstalować.

Ale mozesz odzyskać zakładki :

Znajdują sie one w lokalizacji:

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles (Wybierasz tylko nazwe profilu i otwierasz folder)

Dokłądnie zakładki znajdują sie w pliku bookmarks.html , który wystarczy zimportować ponowanie do nowo postawionego ff.

A więc zabieramy się za ponowną instalacje:

Krok 1. Kasujesz program (Dodaj/Usuń)

Krok 2. Kasujesz foldery:

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla

C:\Program Files\Mozilla Firefox

Krok 3. Usuwasz zbędne wpisy programem do czysczenia rejestru.

Sciągasz nową instalke :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=587&t=17

Importujesz zakładki Zakłądki-Zarządzaj zakłądkami-Plik-Importuj

Instalujesz roserzenia (Pamietaj nie wszytskie wtyczki działają z nową wersją ale to kwestia paru dni i zostaną wydane ich nowe wersje)

zrobilem to zanim to napisales tyle ze nie usunalem katalogu z mozilla a nowa wersje zainstalowalem na miejsce staraj i wszystko dziala i nawet ustawienia wtyczek zostaly!