Mozilla rozszeżenia problem

(March02) #1

Nie wiem co się dzieje ale po odinslalowaniu adblocka z rozszeżeni w mozilii gdy naciskam na owe rozszeżenia to mi sie nie otwierają ( dkładnie pokazuje sie przy myszcze klepsydra jak by otwierała, ale gdy poruszę muszką to znikla i sie nie otwiera) . Prubowałem reinstal z czyszczeniem rejestru ale nic nie dałem ( chyba nie usunąłe wszystkich plikw gdyz po reisnstalce miałem wszyskie zwakładki i hasła. Nie wiecie jak zrobić żeby te rozszeżenie się włączały

(Pyra20) #2

hm, miałem to samo po usunięciu tej wtyczki, u mnie re-instal pomógł

spróbuj odinstalować za pomocą jv16, wywal z programfiles cała mozille i musi zadziałać

(March02) #3

właśnie to zrobiłem :roll:

(Pyra20) #4

hmm, nie jestem pewien czy usunołem folder mozili, bo jeżeli zostały Ci zakładki itd

kiedyś odinstalowałem FF, zapomniałem zrobić kopi zakładek itd, ale nie usunołem folderu i one były dalej, a jak usunołem folder to później zakładek nie maiłem…

a jak właczysz kompa i klikniesz na ikonke FF to się nie włącza, a jak uruchomisz ponownie to się wtedy włacza ?

(March02) #5

Usunąłem mozille jv16 wyczyściłem rejestr usunąłem folder z program files, zaisntalowałem mozille ponownie a mimo to mam cały cvzas swoje hasła i zakładki muszą siedzieć gdzie indziej (tylko gdzie?? !!

(M a x) #6

Jezeli odinstalowałes wszystko tak jak mowi Pyra i nie działa to moze blokuje ci zapora o ile masz ???. Czesto tak sie dzieje i przeinstalowanie i oczyszczenie rejstru z wpisów powinno dać pozytywny rezultat

(Pyra20) #7

chyba znalazłem

włacz mój komputer

narzędzia/opcje folderów/widok/ukryte opcje i foldery/ i tu zmien na 'pokazuj ukryte opcje i foldery

wchodzisz na dysk C i :

Documents and Settings/nazwa konta/Dane aplikacji/ i tam jest mozilla moze to to, możesz spróbowac

(March02) #8

Dzieki Pyra pomogło, + dla Ciebie

Dla wszystkich którzy będą mnieli podobny problem:

jv16 uniinstall mizilli

czyszczenie rejestru

usunięcie folderu c:\Program Files\Mozilla

Usunięcie Documents and Settings/nazwa konta/Dane aplikacji/Mozilla

ponowne uruchomienie kompa

ponowna instalacja

Złączono Posta : 22.08.2005 (Pon) 18:56

a jeszce przy okazjui żeby nie otwierac nowego tematu

jast jakieś inne rozszeżenie do mozilli które ma takie same funkcje jak adblock?? mile widziane linki

(M a x) #9

juz dawno tak robie nie odkryłes Ameryki - tylko trzeba troche pomyśleć ale fajnie że Ci sie udało