Mozilla Thundebird wiesza się ,przy logowaniu do poczty onet

(Agsaiu) #1

Od samego początku od wydania 3 mam z tym programem pocztowym problem .Z logowaniem do innego adresu E-Mail nie ma problemu ,ale gdy mi wyskakuje wpisz hasło do Onet .Thundebird notorycznie się wiesza ,ale jeśli zamknę proces to potem już jest ok .To samo było z Firefoksem przy stronach obfitych w reklamy flash .Np telewizji N ,potrafiło go zwiesić .Problem rozwiązałem wczoraj instalując ten ciekawy program dziś do 9 jest on bezpłatny.

Process Lasso 4.0 http://www.giveawayoftheday.com/

W przeciwieństwie do Firefoksa w Thundebird nie ma zużycia procesora do 100%,więc proces Lasso nic tu nie daje jak w Firefoks .Obniżenie priorytetu procesu Thundebird też nic nie dało ,Komputer bez wirusów z wykupionym Nortonem 2011 Internet Security .Więc co radzicie niby mam wbudowany program w Vistę ale nie ma sprawdzania Polskiej pisowni ,więc tylko Thundebird zostaje .W wersji 2 działał doskonale ,to samo z Firefoksem .Czy tylko ja mam takie odczucia czy Mozilla wydaje coraz mniej dopracowane programy.

-- Dodane 14.01.2011 (Pt) 9:21 --

temat nie aktualny ,rozwiązałem przyczynę .Ustawiłem priorytet procesu aplikacji poniżej normalnego na stałe ,i już jest wszystko w porządku .Nie widzę złego wpływu w użytkowaniu.